Cukorbetegség
Itt a nyár, itt a hipoglikémia

Itt a nyár, itt a hipoglikémia

A hipoglikémia - azaz a „hipózás”- gyakori állapot a cukorbetegek körében, főleg azoknál, akik inzulint használnak. Az alacsony vércukorszint ...