Hirdetés
2012. augusztus 05.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.05

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Részletes program:


Asztalitenisz


Férfi csapat


08.05. 15:30      negyeddöntő


Atlétika


Férfi 100 méter


08.05. 20:45      elődöntő


08.05. 22:50      döntő


Férfi 400 méter


08.05. 21:40      elődöntő


Férfi 1500 méter


08.05. 21:15      elődöntő


Férfi 3000 akadály


08.05. 22:25      döntő


Férfi magasugrás


08.05. 20:05      selejtező


Férfi kalapácsvetés


08.05. 21:20      döntő


Női 400 méter


08.05. 22:10      döntő


Női maratoni


08.05. 12:00      döntő


Magyar indulók: Erdélyi Zsófia, Kálovics Anikó, Rakonczai Beáta


Női 400 gát


08.05. 20:00      előfutam


Női hármasugrás


08.05. 20:35      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Birkózás


Férfi kf. 55 kg


08.05. 14:00      1. forduló


Magyar induló: Módos Péter


08.05. 14:30      nyolcaddöntő


08.05. 14:30      negyeddöntő


08.05. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.05. 19:25      döntő


Férfi kf. 74 kg


08.05. 14:00      1. forduló


Magyar induló: Bácsi Péter


08.05. 14:30      nyolcaddöntő


08.05. 14:30      negyeddöntő


08.05. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.05. 19:25      döntő


Gyeplabda


Férfi gyeplabda


csoportmérkőzés 08.05. 09:30 B Új-Zéland - Belgium


csoportmérkőzés 08.05. 11:45 A Pakisztán - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 08.05. 14:45 B India - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.05. 17:00 B Hollandia - Németország


csoportmérkőzés 08.05. 20:00      Nagy-Britannia - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.05. 22:15 A Argentína - Spanyolország


Kerékpár


Férfi sprint


08.05. 17:34      negyeddöntő


08.05. 19:47      az 5.-8. helyért


Férfi omnium


08.05. 11:00      4 km-es egyéni üldözőverseny


08.05. 18:01      15 km-es scratch


08.05. 19:16      1 km-es időfutam


Női sprint


08.05. 11:58      selejtező


08.05. 17:00      1. forduló


08.05. 18:38      nyolcaddöntő


08.05. 19:06      vigaszág


08.05. 19:51      a 9.-12. helyért


Kézilabda


Női kézilabda


csoportmérkőzés 08.05. 10:30 B Svédország - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.05. 12:15 A Brazília - Angola


csoportmérkőzés 08.05. 15:30 A Montenegró - Oroszország


csoportmérkőzés 08.05. 17:15 A Horvátország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.05. 20:30 B Norvégia - Spanyolország


csoportmérkőzés 08.05. 22:15 B Dánia - Franciaország


Kosárlabda


Női kosárlabda


csoportmérkőzés 08.05. 10:00 B Franciaország - Oroszország


csoportmérkőzés 08.05. 12:15 A Angola - Csehország


csoportmérkőzés 08.05. 15:30 B Kanada - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.05. 17:45 A Kína - USA


csoportmérkőzés 08.05. 21:00 A Horvátország - Törökország


csoportmérkőzés 08.05. 23:15 B Nagy-Britannia - Brazília


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Lovassport


Díjugratás csapat


08.05. 12:00      döntő, 1. forduló


Műugrás


Női 3 méter


08.05. 20:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 56 kg


08.05. 21:30      negyeddöntő


Férfi 91 kg


08.05. 22:30      negyeddöntő


Női 51 kg


08.05. 14:30      nyolcaddöntő


Női 60 kg


08.05. 15:30      nyolcaddöntő


Női 75 kg


08.05. 16:30      nyolcaddöntő


Röplabda


Női röplabda


csoportmérkőzés 08.05. 10:30 A Algéria - Dominikai K.


csoportmérkőzés 08.05. 12:30 B Kína - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.05. 15:45 A Nagy-Britannia - Japán


csoportmérkőzés 08.05. 17:45 A Olaszország - Oroszország


csoportmérkőzés 08.05. 21:00 B USA - Törökország


csoportmérkőzés 08.05. 23:00 B Brazília - Szerbia


Sportlövészet


Férfi szabadpisztoly


08.05. 10:00      selejtező


08.05. 13:30      döntő


Férfi trap


08.05. 10:00      selejtező


Strandröplabda


Női strandröplabda


08.05. 23:00      negyeddöntő


Súlyemelés


Női +75 kg


08.05. 16:30      döntő


Szinkronúszás


Páros


08.05. 16:00      kötelező


Magyar indulók: Czékus Eszter, Kiss Szofi


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tenisz


Férfi egyes


08.05. 13:00      a 3. helyért


08.05. 15:00      döntő


Női páros


08.05. 13:00      a 3. helyért


08.05. 15:00      döntő


Vegyes páros


08.05. 13:00      döntő


Tollaslabda


Férfi egyes


08.05. 10:00      a 3. helyért


08.05. 14:00      döntő


Férfi páros


08.05. 10:00      a 3. helyért


08.05. 14:00      döntő


Torna


Férfi lólengés


08.05. 16:41      döntő


Magyar induló: Berki Krisztián


Férfi talaj


08.05. 15:00      döntő


Női ugrás


08.05. 15:50      döntő


Vitorlázás


Férfi szörf


08.05. 15:00      9. és 10. futam


Magyar induló: Gádorfalvi Áron


Férfi finn dingi


08.05. 15:00      Döntő


Férfi 49-es


08.05. 13:00      12. és 13. futam


Férfi csillaghajó


08.05. 14:00      Döntő


Női szörf


08.05. 13:00      9. és 10. futam


Magyar induló: Detre Diána


Női 470-es


08.05. 15:00      5. és 6. futam


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vívás


Férfi tőrcsapat


08.05. 10:00      nyolcaddöntő


08.05. 11:30      negyeddöntő


08.05. 13:00      elődöntő


08.05. 16:00      a 7. helyért


08.05. 16:00      az 5. helyért


08.05. 19:00      a 3. helyért


08.05. 20:15      döntő


Vízilabda


Női vízilabda


negyeddöntő 08.05. 21:20      negyeddöntő

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend