Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.05
Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00
Részletes program:
Asztalitenisz
Férfi csapat
08.05. 15:30 negyeddöntő
Atlétika
Férfi 100 méter
08.05. 20:45 elődöntő
08.05. 22:50 döntő
Férfi 400 méter
08.05. 21:40 elődöntő
Férfi 1500 méter
08.05. 21:15 elődöntő
Férfi 3000 akadály
08.05. 22:25 döntő
Férfi magasugrás
08.05. 20:05 selejtező
Férfi kalapácsvetés
08.05. 21:20 döntő
Női 400 méter
08.05. 22:10 döntő
Női maratoni
08.05. 12:00 döntő
Magyar indulók: Erdélyi Zsófia, Kálovics Anikó, Rakonczai Beáta
Női 400 gát
08.05. 20:00 előfutam
Női hármasugrás
08.05. 20:35 döntő
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Birkózás
Férfi kf. 55 kg
08.05. 14:00 1. forduló
Magyar induló: Módos Péter
08.05. 14:30 nyolcaddöntő
08.05. 14:30 negyeddöntő
08.05. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.05. 19:25 döntő
Férfi kf. 74 kg
08.05. 14:00 1. forduló
Magyar induló: Bácsi Péter
08.05. 14:30 nyolcaddöntő
08.05. 14:30 negyeddöntő
08.05. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.05. 19:25 döntő
Gyeplabda
Férfi gyeplabda
csoportmérkőzés 08.05. 09:30 B Új-Zéland - Belgium
csoportmérkőzés 08.05. 11:45 A Pakisztán - Dél-Afrika
csoportmérkőzés 08.05. 14:45 B India - Dél-Korea
csoportmérkőzés 08.05. 17:00 B Hollandia - Németország
csoportmérkőzés 08.05. 20:00 Nagy-Britannia - Ausztrália
csoportmérkőzés 08.05. 22:15 A Argentína - Spanyolország
Kerékpár
Férfi sprint
08.05. 17:34 negyeddöntő
08.05. 19:47 az 5.-8. helyért
Férfi omnium
08.05. 11:00 4 km-es egyéni üldözőverseny
08.05. 18:01 15 km-es scratch
08.05. 19:16 1 km-es időfutam
Női sprint
08.05. 11:58 selejtező
08.05. 17:00 1. forduló
08.05. 18:38 nyolcaddöntő
08.05. 19:06 vigaszág
08.05. 19:51 a 9.-12. helyért
Kézilabda
Női kézilabda
csoportmérkőzés 08.05. 10:30 B Svédország - Dél-Korea
csoportmérkőzés 08.05. 12:15 A Brazília - Angola
csoportmérkőzés 08.05. 15:30 A Montenegró - Oroszország
csoportmérkőzés 08.05. 17:15 A Horvátország - Nagy-Britannia
csoportmérkőzés 08.05. 20:30 B Norvégia - Spanyolország
csoportmérkőzés 08.05. 22:15 B Dánia - Franciaország
Kosárlabda
Női kosárlabda
csoportmérkőzés 08.05. 10:00 B Franciaország - Oroszország
csoportmérkőzés 08.05. 12:15 A Angola - Csehország
csoportmérkőzés 08.05. 15:30 B Kanada - Ausztrália
csoportmérkőzés 08.05. 17:45 A Kína - USA
csoportmérkőzés 08.05. 21:00 A Horvátország - Törökország
csoportmérkőzés 08.05. 23:15 B Nagy-Britannia - Brazília
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Lovassport
Díjugratás csapat
08.05. 12:00 döntő, 1. forduló
Műugrás
Női 3 méter
08.05. 20:00 döntő
Ökölvívás
Férfi 56 kg
08.05. 21:30 negyeddöntő
Férfi 91 kg
08.05. 22:30 negyeddöntő
Női 51 kg
08.05. 14:30 nyolcaddöntő
Női 60 kg
08.05. 15:30 nyolcaddöntő
Női 75 kg
08.05. 16:30 nyolcaddöntő
Röplabda
Női röplabda
csoportmérkőzés 08.05. 10:30 A Algéria - Dominikai K.
csoportmérkőzés 08.05. 12:30 B Kína - Dél-Korea
csoportmérkőzés 08.05. 15:45 A Nagy-Britannia - Japán
csoportmérkőzés 08.05. 17:45 A Olaszország - Oroszország
csoportmérkőzés 08.05. 21:00 B USA - Törökország
csoportmérkőzés 08.05. 23:00 B Brazília - Szerbia
Sportlövészet
Férfi szabadpisztoly
08.05. 10:00 selejtező
08.05. 13:30 döntő
Férfi trap
08.05. 10:00 selejtező
Strandröplabda
Női strandröplabda
08.05. 23:00 negyeddöntő
Súlyemelés
Női +75 kg
08.05. 16:30 döntő
Szinkronúszás
Páros
08.05. 16:00 kötelező
Magyar indulók: Czékus Eszter, Kiss Szofi
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Tenisz
Férfi egyes
08.05. 13:00 a 3. helyért
08.05. 15:00 döntő
Női páros
08.05. 13:00 a 3. helyért
08.05. 15:00 döntő
Vegyes páros
08.05. 13:00 döntő
Tollaslabda
Férfi egyes
08.05. 10:00 a 3. helyért
08.05. 14:00 döntő
Férfi páros
08.05. 10:00 a 3. helyért
08.05. 14:00 döntő
Torna
Férfi lólengés
08.05. 16:41 döntő
Magyar induló: Berki Krisztián
Férfi talaj
08.05. 15:00 döntő
Női ugrás
08.05. 15:50 döntő
Vitorlázás
Férfi szörf
08.05. 15:00 9. és 10. futam
Magyar induló: Gádorfalvi Áron
Férfi finn dingi
08.05. 15:00 Döntő
Férfi 49-es
08.05. 13:00 12. és 13. futam
Férfi csillaghajó
08.05. 14:00 Döntő
Női szörf
08.05. 13:00 9. és 10. futam
Magyar induló: Detre Diána
Női 470-es
08.05. 15:00 5. és 6. futam
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Vívás
Férfi tőrcsapat
08.05. 10:00 nyolcaddöntő
08.05. 11:30 negyeddöntő
08.05. 13:00 elődöntő
08.05. 16:00 a 7. helyért
08.05. 16:00 az 5. helyért
08.05. 19:00 a 3. helyért
08.05. 20:15 döntő
Vízilabda
Női vízilabda
negyeddöntő 08.05. 21:20 negyeddöntő