Hirdetés
2013. április 19.

A XX. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál

Helyszín: Budapest, Millenáris
Kezdési időpont: 10:00

Programok:


Termekben és standokon zajló programok


10.00–18.00 Gyerek- (b)irodalom    Rajzpályázat a Meseutca kuckójában


A helyben készült rajzokat kiállítjuk, és a könyvfesztivál után a Meseutca szerkesztősége elbírálja, ki lehet az a három szerencsés nyertes, aki ajándékkönyveket kap a frissen megjelent gyerekkönyv újdonságokból!


(meseutca.hu)


10.00–18.00 Gyerek- (b)irodalom


LaQ – Több, mint játék Japánból


A Líra innovatív és kreatív játékbemutatója


A 3 éves kor feletti gyerekeket és szüleiket várjuk egy közös játékra.


(Líra Könyv)


10.00–19.00


B 6 stand


Háttérbeszélgetések az izraeli irodalomról ismert írók és szakértők közreműködésével


(Izrael Állam Nagykövetsége)


10.00–11.00


Kner Imre terem


A '70-es évek francói Spanyolországának útjain egy Cápa Citroënnel


Beszélgetés a Mellékutakon című regény megjelenése alkalmából


Résztvevők: Ignacio Martínez de Pisón szerző és Pávai Patak Márta fordító-kiadó


Moderátor: Kovácsy Tibor újságíró


(Patak Könyvek)


10.00–11.00


Gyerek- (b)irodalom


Rendhagyó irodalomóra, amelyen a gyerekek belelapozhatnak a legfrissebb gyerekkönyvekbe


Előadó: Széni Katalin, a Meseutca felelős szerkesztője


(meseutca.hu)


10.30–13.00


Osztovits Levente terem     Tartalmak a digitális térben – digitális jelen-lét


Moderátor: Dr. Tóth Máté, Országos Széchényi Könyvtár Kutatási és Szervezetfejlesztési Osztály


Köszöntőt mond Bakos Klára, az MKE elnöke


Közgyűjteményi tartalmak és az NKA


Előadó: Dr. Kenyeres István, az NKA Közgyűjteményi Kollégium vezetője


Új dimenzió a tartalomszolgáltatásban


Az Arcanum Digitális Tudománytár 2, napilapok és 3D-s történelmi térképek bemutatása


Előadó: Biszak Sándor ügyvezető igazgató, Arcanum Adatbázis Kiadó


Az Educatio új tartalomfejlesztései


Előadó: Markója Szilárd könyvtárigazgató, Országgyűlési Könyvtár


Digitális írástudás, digitális kompetenciák a statisztika tükrében


Előadó: Eszenyiné dr. Borbély Mária egyetemi adjunktus, Debreceni Egyetem Informatikai Kar Könyvtárinformatikai Tanszék


Digitális szolgáltatások – egy rendszerben közösen


Előadó: Ramháb Mária megyei könyvtárigazgató, Katona József Könyvtár


Régi magyar könyvek a neten


Előadó: Farkas Gábor Farkas, Országos Széchényi Könyvtár Régi Nyomtatványok Tára


(Magyar Könyvtárosok Egyesülete, Arcanum Adatbázis Kiadó)



10.30–11.15


Hess András terem    Egy növényevő a vadonban, avagy a disztribúció esélyei a magyar könyvpiacon


Előadó: Janzer Frigyes


(Prospero Könyvei)


11.00–12.00


Lázár Ervin terem


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Olvass és kosarazz!


Beszélgetés Luca Cognolato A bajnokság című ifjúságiregény-sorozata kapcsán, melyet dedikálás és ügyességi vetélkedő követ


Résztvevők: a szerző és egy népszerű válogatott kosárlabdázó


Moderátor: Csapody Kinga szerkesztő


(Manó Könyvek)


10.30–11.30


Könyvtáros Klub


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Olasz írók – magyar gyermekolvasók


Előadók: Bozzai Judit gyermekkönyvtáros, Székely Éva (IBBY)


Moderátor: Karakasné Kőszegi Katalin gyermekkönyvtáros


(MKE Gyermekkönyvtáros Szekció)


11.00–12.00


Szabó Magda terem


Millió képben a világ


A Cultiris Képügynökség sajtóbemutatója, valamint a magyar e-book piac egyik vezető szereplője, a Multimediaplaza tájékoztatója


Résztvevők: Kocsis András Sándor, a Kossuth Kiadó elnök-vezérigazgatója és Földes László, a kiadó informatikai főszerkesztője


Moderátor: László Ágnes kommunikációs vezető


(Kossuth Kiadó)


11.00–12.00


Márai Sándor terem    Kapjátok el Tüdő Gyuszit!


Versek felnőttes gyerekeknek és gyerekes felnőtteknek


Lackfi János kamaszoknak szóló verseskötetének bemutatója


Résztvevők: a szerző és a Momentán Társulat


(Móra Könyvkiadó)


11.00–12.00


Supka Géza terem    Minden egész eltörött


Gazdaságpolitikai kerekasztal


Résztvevők: Benczes István, Csaba László, Győrffy Dóra, Jankovics László, Palócz Éva, Rezessy Gergely, Török Ádám, Veres Anita és Király Júlia egyetemi tanár, a Magyar Nemzeti Bank alelnöke


Moderátor: Muraközy László


(Akadémiai Kiadó)


11.00–12.00


Kner Imre terem    Albert Gábor Homályos tükör tisztítása című esszékötetének bemutatója


Résztvevők: a szerző, Szávai Géza, a PONT Kiadó főszerkesztője, Kövesdy Zsuzsanna rádiós szerkesztő és Bertha Zoltán irodalomtörténész


(PONT Kiadó)


11.00–12.00


Gyerek-(b)irodalom    Rendhagyó irodalomóra, amelyen a gyerekek belelapozhatnak a legfrissebb gyerekkönyvekbe


Előadó: Edinger Katalin, a Meseutca lapigazgatója


(meseutca.hu)


11.00–12.00


D 41 stand


Csodaceruza-kvíz 8–10 éves gyerekeknek



11.30–12.30


Könyvtáros Klub    Kalandok az iskolai könyvtárban


A KTE pályázatát bemutatja Szakmári Klára, Eigner Judit és Petri Ágnes


Kata és a lógusok


A díjnyertes pályaművet bemutatja az ELTE-GYÁKI 6. a osztálya és Lázárné Szanádi Csilla könyvtárostanár


(MKE, Könyvtárostanárok Egyesülete)


12.00–13.30


Szabó Magda terem


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


A könyv jövője. Olvasók és kiadók találkozása. Kérdések és válaszok


Kerekasztal-beszélgetés olasz és magyar kiadók képviselőivel


Résztvevők: Gian Arturo Ferrari, Alberto Gremese, az olasz Mondadori és Gremese könyvkiadók képviselői, továbbá Francesco Cataluccio, a Bruno Mondadori és a Bollati Boringhieri kiadók volt igazgatója és a Mi a könyv sorsa? című mű szerzője, valamint az Európa Könyvkiadó, a Helikon Kiadó, az Alexandra Kiadó és a Kossuth Kiadó képviselője


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


12.00–13.30


B 1 stand


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Találkozó Fausto Di Vorával, a Fausto's Étterem séfjével, az Örömmel főzni című könyv szerzőjével


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


12.30–13.30


Supka Géza terem


A 2013-as Artisjus Irodalmi Díj bejelentése


Résztvevők: Victor Máté, Szilágyi Ákos és Eszéki Erzsébet


(ARTISJUS Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület)


12.30–13.30


Könyvtáros Klub


Az Országos Idegennyelvű Könyvtár PR tevékenysége


Előadó: Mender Tiborné főigazgató (OIK)


Könyvtár és sajtó kapcsolata a XXI. században


Előadó: Zupán Veronika kulturális menedzser (OIK)


Kávészünet a Facebookon – az OIK jelenlétéről a közösségi médiában


Előadó: Földi Tamás tájékoztató könyvtáros (OIK)


Moderátor: Mender Tiborné főigazgató (OIK)


(MKE Társadalomtudományi Szekció)


13.00–14.00


Hess András terem


Pont könyvek – Pont jó megoldás a kognitív fösvénységre


Az Akadémiai Kiadó legújabb könyvsorozatának bemutatója


Résztvevő: Dr. F. Várkonyi Zsuzsa pszichológus


(Akadémiai Kiadó)


13.30–14.30


Könyvtáros Klub


Az Eldorado és az Országos Elektronikus Dokumentumküldő Rendszer


Előadó: Káldos János, az OSZK KI Kutatási és Szervezetfejlesztési Osztály könyvtáros projektvezetője


Moderátor: Sándor Gertrud szekcióelnök


(MKE Jogi Szekció)


14.00–15.30


Szabó Magda terem


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Olasz írók – magyar olvasók


Kerekasztal-beszélgetés magyar fordításban is olvasható olasz szerzők részvételével


Résztvevők: Tullio Avoledo, Stefano Benni, Luca Cognolato és Giorgio Pressburger


Moderátor: Barna Imre


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


14.00–15.00


Supka Géza terem


A visegrádi országok irodalmi Bábele


Projektbemutató


Résztvevők: Renata Deakova, a Babylonsk főszerkesztője, Papolczy Péter, a Műfordítók Egyesületének elnöke és Lőrinszky Ildikó, a PETRA projekt magyar képviselője


Moderátor: Votisky Zsuzsa


(Külügyminisztérium/KEÉV, Typotex Kiadó)


14.00–15.00


Hess András terem


A vajdasági magyar könyvkiadók bemutatkozása


Résztvevő: a vajdasági magyar könyvkiadók képviselői


(Forum Könyvkiadó)


14.00–15.00


Kner Imre terem


Pénzügyi tudással a spekuláció ellen


A Bankmenedzsment – Bankszabályozás – Pénzügyi fogyasztóvédelem című könyv bemutatója


Résztvevők: Szentkirályi-Szász Krisztina és Prof. Dr. Lentner Csaba


(Nemzeti Közszolgálati és Tankönyv Kiadó Zrt.)


14.00–15.00


B 3 stand    Magyar írók George Volceanov román fordításában


Résztvevők: George Volceanov


(Román Kulturális Intézet, Román Kulturális Minisztérium)



14.30–15.30


Márai Sándor terem


Palatinus újdonságok


Balázs Attila Pokol mélyén rózsakert, G. István László Hármasoltárok és Szilágyi Zsófia (szerk.) 20. századi magyar novellák 1921–1938 című kötetének bemutatója


Résztvevők: a szerzők


Moderátor: Reményi József Tamás


(Palatinus Kiadó)


14.30–16.00


Könyvtáros Klub


„Apró-cseprő fontos dolgok a norvég gyermekirodalomból”


Előadók: Linn T. Sunne és Arne Svingen (Norvégia), Szávai Ilona (PONT Kiadó), Szondi György (Napkút Kiadó), Kertész Judit (Polar Kiadó)


Moderátor: Gombos Péter PhD, egyetemi docens (Kaposvári Egyetem), a Magyar Olvasástársaság elnöke


(MKE, HUNRA)


15.00–15.45


Gyerek-(b)irodalom    A Beszélő babakezek – Gyere játszani című könyv bemutatása, melynek keretében elhangzik Nyulász Péter versének megzenésített változata az Eszter-lánc mesezenekar tagjainak, Kárász Eszternek és Molnár Györgynek előadásában


(Tessloff-Babilon Kiadó)


15.00–16.00


B 3 stand    Kacsa naranccsal – Könyvbemutató


Résztvevők: Horia Gârbea és George Volceanov


(Román Kulturális Intézet, Román Kulturális Minisztérium)


15.00–19.00


B 13 stand


Murakami-délután


A Murakami-könyvet vásárlók személyre szabott, japán ajándékot kapnak


(Geopen Kiadó)


15.30–16.30


Osztovits Levente terem    „Hisz bűnösök vagyunk mi, akár a többi nép, s tudjuk miben vétkeztünk, mikor, hol és mikép”


Beszélgetés A magyar megszálló csapatok a Szovjetúnióban című kötetről


Résztvevők: Csapody Tamás jogász, szociológus, Krausz Tamás, a kötet szerkesztője, Pető Andrea történész, Vajda Zsuzsanna pszichológus, Závada Pál író


Moderátor: Mitrovits Miklós történész


(L'Harmattan Kiadó)


15.30–16.30


Hess András terem    OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Olasz költők – magyar olvasók


Résztvevők: Nanni Balestrini és Szkárosi Endre


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


16.00–17.00


Márai Sándor terem


Háy János A mélygarázs című könyvének bemutatója


Résztvevők: a szerző és Barna Imre, az Európa Könyvkiadó igazgatója


Közreműködik: Mucsi Zoltán


(Európa Könyvkiadó)


16.00–17.00


Supka Géza terem


Nő, anya, szerető. Anyaság és szex


Résztvevők: Mester Dóra Djamila és Megyeri Zsuzsa Dóra


(Jaffa Kiadó)


16.00–17.00


Kner Imre terem    Magyar gyerekek a nagyvilágban


Résztvevők: Maróti Orsolya, Gordos Katalin és Gyöngyösi Adrienn


(Balassi Intézet)


16.00–17.00


Könyvtáros Klub    Mentés másként – Digitalizált statisztikatörténet: Helységnévtárak (1873–1907), Évkönyvek (1885–1910)


Résztvevők: dr. Nemes Erzsébet (KSH Könyvtár) és Bárdosi Mónika (KSH)


DEA 2013: A hetedik év


Előadó: Karácsony Gyöngyi (DEENK)


A mentés új helye: MTMT


Résztvevők: Lukácsné Varga Judit (BCE KK) és Bavalicsné Kerekes Beáta (BCE KK)


Moderátor: Szőnyi Éva szekcióelnök


(MKE Bibliográfiai Szekció)


16.00–18.00


Gyerek-(b)irodalom


Kézműveskedés Erdélyi Andreával


16.00–18.00


Gyerek-(b)irodalom     Készíts könyvet magadnak!


Könyvkötészet Cholnoky Zsófiával


(Matató Könyvműhely)


16.00–17.00


D 34 stand


Fotózkodás Geronimóval


(Alexandra Kiadó)


16.30–17.30


Hess András terem


Új kötetek a Magyar esszék sorozatból


20 éves a Nap Kiadó, 75 éves Ágh István, 60 éves Gróh Gáspár


Résztvevők: Ágh István és Kiss Gy. Csaba


Moderátor: Gróh Gáspár és Sebestyén Ilona


(Nap Kiadó)



17.00–18.00


Osztovits Levente terem


A Német Könyvdíjas Eugen Ruge bemutatja A fogyatkozó fény idején című regényét


Résztvevők: a szerző és Győri László fordító


(Budapesti Goethe Intézet)


17.00–18.00


Márai Sándor terem


Kérdések és válaszok. A Napvilág Kiadó új sorozatának bemutatása


Kérdések és válaszok az Európai Unióról, a bal- és jobboldalról, a cigányságról


Moderátor: Pikó András


Résztvevők: Boros László, Hajdu Nóra, Konok Péter és Szuhay Péter


(Napvilág Kiadó)


17.00–18.00


Supka Géza terem


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Az olasz költészet kortársi terei


Az Online barokk – Olasz költészet a 20. század második felében című kötet bemutatója


Résztvevők: Szkárosi Endre, Szénási Ferenc, Faragó Dániel, Nanni Balestrini és Tomaso Kemeny


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


17.00–18.00


Kner Imre terem    Zsidó és magyar sorsok – párhuzamok?


A Kisebbség és többség között című tanulmánykötet bemutatója


Résztvevők: Hatos Pál és Novák Attila


(Balassi Intézet)


17.00–18.30


Könyvtáros Klub    A hazai hagyomány értékei mai fejlődésünk szolgálatában


Könyvbemutatók


Egyén és közösség. Tanulmányok


Résztvevők: Bárdi Nándor és Tóth Ágnes, a szerkesztők


Moderátor: Hajnal Jenő igazgató (VMMI)


A Keskenyúton Alapítvány kiadványai a délvidéki magyarságról (1944–45)


Előadó: Cseresnyésné Kis Magdolna


Tűrömfű és jajpapi. Tanulmányok a népi gyógyászat köréből


Résztvevők: Nagy Zoltán szekcióelnök és Kicsi Sándor András


Közös tér – Közös örökség, Common Space – Common Heritage


A Kárpát-medence megújuló épített öröksége


Előadó: S. Sebestyén József szerkesztő


(MKE Műszaki Könyvtáros Szekció)


17.00–18.00


Gyerek-(b)irodalom    A Naphegy Kiadó mesedélutánja


Bemutatkozik a Macskakirálylány és Bánatos királyfi, valamint Pötyi és Pepita. Mesélünk, nyomozunk, ragasztunk, hajtogatunk!


Közreműködik: Kertész Edina, Radnóti Blanka és Tamás Zsuzsa


(Naphegy Kiadó)


18.00–19.00


Gyerek-(b)irodalom    A Katáng zenekar koncertje


A Katáng zenekar új, születésnapi dalával köszönti a jubiláló Könyvfesztivált. Egyben zenés barangolásra várja a családokat, kicsiket-nagyokat a mesék világában. Bensőséges hangulatú dalaikat különleges hangszerek pl. kelta hárfa tolmácsolásában hallhatjuk.



Külső helyszínen zajló programok


10.00–17.00


Európa Pont Millenáris


1024 Budapest, Lövőház u. 35.


Európai írótalálkozó


Olaszország és a Közép-Európai Kezdeményezés (10.00–11.30)


Résztvevők: Giorgio Pressburger, Nanni Balestrini, Eugen Ruge, Ignacy Karpowicz, Jevgenyij Popov és Háy János


Moderátor: Barna Imre


Európa kívül- és belül-, alul- és felülnézetből (12.00–13.30)


Résztvevők: Mileta Prodanović, Dragan Velikić, Łukasz Wojtusik, Ignacio Martínez de Pisón, Aki Ollikainen és Németh Gábor


Moderátor: Csordás Gábor


Integráció és dezintegráció a családok és az országok szintjén (14.30–16.00)


Résztvevők: Rebekka Bremmer, Emylia Hall, Jessica Gregson, Jana Juraňova, Daniel Mezger, Zośka Papużanka és Bencsik Orsolya


Moderátor: Bán Zsófia


Mobilitás és a kultúrák találkozása (16.30–18.00)


Résztvevők: Radostina Angelova, Tommaso Giagni, Mária Modrovich, João Ricardo Pedro, Louiza Papaloizou és Anna Weidenholzer


Moderátor: Gács Anna


(Európa Pont, Lettre Internationale)


11.00 ELTE BTK


1088 Budapest, Rákóczi út 5.


OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Az ELTE hallgatóinak találkozója Tommaso Giagnival


(Budapesti Olasz Kultúrintézet)


15.00 Országos Idegennyelvű Könyvtár


1056 Budapest, Molnár u. 11.


Svájci írók a Bookartnál


A kiadó Svájci írók sorozata újabb három kötetének bemutatója


Résztvevők: Klaus Merz szerző, Ádám Péter, Nádori Lídia és Rácz Péter fordítók


Moderátor: Hajdú-Farkas Zoltán, a kiadó főszerkesztője


(Bookart Kiadó)


17.00  Bolgár Kulturális Intézet


1061 Budapest, Andrássy út 14.


Dragan Velikić Asztrahánprém című regényének és Jan Kuntur A perem-lét könyve című verseskötetének bemutatója


Résztvevők: a szerzők és Szondi György kiadóvezető


Közreműködik: Zsirmik István (zene) és Izsák Katalin (ének)


(Napkút Kiadó)


19.00 Galéria IX


1092 Budapest, Ráday u. 47.


Kenéz Ferenc Vendéglétra című kötetének bemutatója


Résztvevők: a szerző és Markó Béla


(Bookart Kiadó)


Standokon zajló dedikálások


10.00–11.00


B 50 stand


Bíró Ferenc dedikálja A nemzethalál árnya a XVIII. századvég és a XIX. századelő magyar irodalmában című monográfiáját


(Pro Pannonia Kiadó)


12.00–12.50


B 24 stand     Kenéz Ferenc dedikál


(Bookart Kiadó)


12.00–13.00


D 6 stand    OLASZ DÍSZVENDÉGSÉG


Luca Cognolato dedikál


(Manó Könyvek)


12.00–13.00


D 43 stand    Albert Gábor dedikálja műveit


(PONT Kiadó)


12.30–13.30


D 8/B stand


Lackfi János dedikálja Kapjátok el Tüdő Gyuszit! Versek felnőttes gyerekeknek és gyerekes felnőtteknek című legújabb verseskötetét


(Móra Könyvkiadó)


13.00–14.00


B 15 stand    Pór Péter dedikál


(Kalligram Kiadó)


13.00–14.00


D 2 stand   Andrassew Iván dedikálja a Csanád és a család című könyvét


(Park Kiadó, 21. század Kiadó)


13.00–15.00


D 43 stand    Szávai Géza dedikálja regényeit


(PONT Kiadó)


14.00–15.00


B 15 stand    Hévizi Ottó dedikál


(Kalligram Kiadó)


14.00–15.00


B 50 stand


Ivasivka Mátyás dedikálja Mezítláb vállalom, de gyalog nem. Viccek, anekdoták című gyűjteményét


(Pro Pannonia Kiadó)


15.00–16.00


B 41 stand


Bächer Iván dedikál


(Ab Ovo Kiadó)


15.00–16.00


B 15 stand    Deczki Sarolta dedikál


(Kalligram Kiadó)


15.00–16.00


B 19 stand


Závada Pál dedikál


(Magvető Kiadó)


15.00–16.00


B 51 stand


Wehner Tibor dedikálja Ki akar itt éjszakai portás lenni? című könyvét


(Napkút Kiadó)


15.00–16.00


B 52 stand


Prof. Dr. Lentner Csaba dedikál


(Nemzeti Közszolgálati és Tankönyv Kiadó)


15.00–16.00


D 2 stand    Arató András dedikálja A múlt elkezdődött című könyvét


(Park Kiadó)


15.00–15.30


D 43 stand    Markó Béla dedikálja könyveit


(PONT Kiadó)


15.00–16.00


B 50 stand


Bartusz-Dobosi László dedikálja Egy élet térképe. Tüskés Tibor pályaképe című monográfiáját


(Pro Pannonia Kiadó)


16.00–17.00


B 41 stand


Bárász Péter dedikál


(Ab Ovo Kiadó)


16.00–17.00


B 15 stand    Poós Zoltán dedikál


(Kalligram Kiadó)


16.00–17.00


B 19 stand


Cserna-Szabó András dedikál


(Magvető Kiadó)


16.00–17.00


B 33 stand


Balázs Attila, G. István László és Szilágyi Zsófia dedikálja a Palatinus Kiadónál megjelent köteteit


(Palatinus Kiadó)


16.00–17.30


D 43 stand    Arne Svingen norvég meseíró, Kovács Katáng Ferenc műfordító és Gombos Péter dedikál


(PONT Kiadó)


16.00–17.00


B 31 stand


Ajkay Alinka dedikálja Pázmány Péter Tíz bizonyság című művének kritikai kiadását


(Universitas Kiadó)


16.30–17.30


B 51 stand


Linn T. Sunne dedikálja Tolvaj a hegyen című könyvét


(Napkút Kiadó)


17.00–18.00


B 41 stand


Bódi Péter dedikál


(Ab Ovo Kiadó)


17.00–18.00


B 17 stand     Háy János dedikál


(Európa Könyvkiadó)


17.00–18.00


D 21 stand    Legát Tibor dedikálja A villamos aranykora című könyvét és albumait


(Jószöveg Műhely)


17.00–18.00


B 15 stand    Bóna László dedikál


(Kalligram Kiadó)


17.00–18.00


B 19 stand    Michel Houellebecq dedikál


(Magvető Kiadó)


17.00–18.00


K 2 stand


Szebényi Ildikó dedikálja Tartozol című verseskötetét


(Magyar Napló)


17.00–18.00


B 57 stand    Gerlóczy Márton dedikál


(Scolar Kiadó)


17.30–18.30


K 4 stand    Kiss Gy. Csaba és Ágh István dedikál


(Nap Kiadó)


18.00–19.00


B 17 stand    Eugen Ruge dedikál


(Európa Könyvkiadó)


18.00–19.00


B 16 stand    Liptai Claudia és Szabó Győző dedikál


(Libri Kiadó)


18.00–19.00


D 8/B stand


Lázár Ildikó dedikálja Rejtőző kavicsok című regényét


(Móra Könyvkiadó)


Szabadtéri színpadon zajló programok


18.00–19.00


Szabadtéri Színpad     Vásárra visszük az irodalmat


A Publishing Hungary 2012-kiadvány bemutatása


Résztvevők: a 2012-es könyvvásárok résztvevő írói és szervezői


(Balassi Intézet)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2013. április
H K Sz Cs P Sz V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend