Hirdetés
2012. augusztus 11.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.11

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

RÉSZLETES PROGRAM


Atlétika

Férfi 5000 méter
08.11. 20:30      döntő    


Férfi gerelyhajítás
08.11. 20:20      döntő    


Férfi 50 km gyaloglás
08.11. 10:00      döntő    


Férfi 4x100 váltó
08.11. 22:00      döntő    


Női 800 méter
08.11. 21:00      döntő    


Női magasugrás
08.11. 20:00      döntő    


Női 20 km gyaloglás
08.11. 18:00      döntő    
Magyar induló: Madarász Viktória


Női 4x400 váltó
08.11. 21:25      döntő    

Birkózás

Férfi szf. 60 kg
08.11. 14:00      1. forduló    
08.11. 14:30      nyolcaddöntő    
08.11. 15:30      negyeddöntő    
08.11. 16:00      elődöntő    
08.11. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.11. 19:25      döntő    


Férfi szf. 84 kg
08.11. 14:00      1. forduló    
08.11. 14:30      nyolcaddöntő    
08.11. 15:30      negyeddöntő    
08.11. 16:00      elődöntő    
08.11. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.11. 19:25      döntő    


Férfi szf. 120 kg
08.11. 14:00      1. forduló    
Magyar induló: Ligeti Dániel
08.11. 14:30      nyolcaddöntő    
08.11. 15:30      negyeddöntő    
08.11. 16:00      elődöntő    
08.11. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.11. 19:25      döntő    

Gyeplabda

Férfi gyeplabda
helyosztók 08.11. 09:30      a 11. helyért    
helyosztók 08.11. 12:30      az 5. helyért    
bronzmérkőzés 08.11. 16:30      a 3. helyért    
döntő 08.11. 21:00      döntő    

Tabella
Kajak-kenu

Férfi K–1 200
08.11. 10:30      döntő    


Férfi K–2 200
08.11. 11:41      döntő    


Férfi C–1 200
08.11. 10:47      döntő    


Női K–1 200
08.11. 11:14      döntő    

Kerékpár

Női hegyikerékpár
08.11. 13:30      döntő    
Magyar induló: Benkó Barbara

Kézilabda

Női kézilabda
a 3. helyért 08.11. 18:00      a 3. helyért    
döntő 08.11. 21:30      döntő    

Tabella
Kosárlabda

Női kosárlabda
a 3. helyért 08.11. 18:00      a 3. helyért    
döntő 08.11. 22:00      döntő    

Tabella
Labdarúgás

Férfi labdarúgás
döntő (Wembley) 08.11. 16:00      döntő (Wembley)    

Tabella
Műugrás

Férfi toronyugrás
08.11. 11:00      elődöntő    
08.11. 21:30      döntő    

Ökölvívás

Férfi 49 kg
08.11. 21:30      döntő    


Férfi 56 kg
08.11. 21:45      döntő    


Férfi 64 kg
08.11. 22:15      döntő    


Férfi 75 kg
08.11. 22:45      döntő    


Férfi 91 kg
08.11. 23:15      döntő    

Öttusa

Férfi egyéni
08.11. 09:45      vívás    
Magyar indulók: Kasza Róbert, Marosi Ádám
08.11. 14:20      úszás    
Magyar indulók: Kasza Róbert, Marosi Ádám
08.11. 16:20      lovaglás    
Magyar indulók: Kasza Róbert, Marosi Ádám
08.11. 19:45      kombináció    
Magyar indulók: Kasza Róbert, Marosi Ádám

Ritmikus gimnasztika

Egyéni összetett
08.11. 14:30      döntő    

Röplabda

Női röplabda
bronzmérkőzés 08.11. 12:30      bronzmérkőzés    
döntő 08.11. 19:30      döntő    

Tékvandó

Férfi +80 kg
08.11. 10:15      1. forduló    
08.11. 16:15      negyeddöntő    
08.11. 18:15      elődöntő    
08.11. 21:15      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.11. 23:30      döntő    


Női +67 kg
08.11. 10:00      1. forduló    
08.11. 16:00      negyeddöntő    
08.11. 18:00      elődöntő    
08.11. 21:00      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.11. 23:15      döntő    

Vitorlázás

Női elliott
08.11. 13:00      a 3. helyért    
08.11. 14:05      döntő

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend