Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.10
Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00
RÉSZLETES PROGRAM
Atlétika
Férfi rúdugrás
08.10. 20:00 döntő
Férfi 4x100 váltó
08.10. 20:45 előfutam
Férfi 4x400 váltó
08.10. 22:20 döntő
Női 1500 méter
08.10. 21:55 döntő
Női 5000 méter
08.10. 21:05 döntő
Női kalapácsvetés
08.10. 20:35 döntő
Női 4x100 váltó
08.10. 21:40 döntő
Női 4x400 váltó
08.10. 20:10 előfutam
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Birkózás
Férfi szf. 55 kg
08.10. 14:00 1. forduló
08.10. 14:30 nyolcaddöntő
08.10. 15:30 negyeddöntő
08.10. 16:00 elődöntő
08.10. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.10. 18:45 döntő
Férfi szf. 74 kg
08.10. 14:00 1. forduló
Magyar induló: Hatos Gábor
08.10. 14:30 nyolcaddöntő
08.10. 15:30 negyeddöntő
08.10. 16:00 elődöntő
08.10. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.10. 18:45 döntő
Gyeplabda
Női gyeplabda
helyosztók 08.10. 09:30 a 11. helyért
helyosztók 08.10. 12:30 az 5. helyért
bronzmérkőzés 08.10. 16:30 a 3. helyért
döntő 08.10. 21:00 döntő
Kajak-kenu
Férfi K–1 200
08.10. 10:30 előfutam
Magyar induló: Dudás Miklós
08.10. 12:02 elődöntő
Férfi K–2 200
08.10. 11:33 előfutam
08.10. 12:44 elődöntő
Férfi C–1 200
08.10. 10:51 előfutam
Magyar induló: Vajda Attila
08.10. 12:16 elődöntő
Női K–1 200
08.10. 11:12 előfutam
Magyar induló: Douchev-Janics Natasa
08.10. 12:30 elődöntő
Kerékpár
Férfi BMX
08.10. 16:08 elődöntő
08.10. 17:40 döntő
Női BMX
08.10. 16:00 elődöntő
08.10. 17:30 döntő
Kézilabda
Férfi kézilabda
elődöntő 08.10. 21:30 elődöntő
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Kosárlabda
Férfi kosárlabda
elődöntő 08.10. 22:00 elődöntő
Labdarúgás
Férfi labdarúgás
bronzmérkőzés (Cardiff) 08.10. 20:45 a 3. helyért (Cardiff)
Műugrás
Férfi toronyugrás
08.10. 20:00 selejtező
Ökölvívás
Férfi 49 kg
08.10. 14:30 elődöntő
Férfi 52 kg
08.10. 21:30 elődöntő
Férfi 56 kg
08.10. 15:00 elődöntő
Férfi 60 kg
08.10. 22:00 elődöntő
Férfi 64 kg
08.10. 15:30 elődöntő
Férfi 69 kg
08.10. 22:30 elődöntő
Férfi 75 kg
08.10. 16:00 elődöntő
Férfi 81 kg
08.10. 23:00 elődöntő
Férfi 91 kg
08.10. 16:30 elődöntő
Férfi +91 kg
08.10. 23:30 elődöntő
Röplabda
Férfi röplabda
elődöntő 08.10. 20:30 elődöntő
Szinkronúszás
Csapat
08.10. 16:00 szabadgyakorlat (döntő)
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Tékvandó
Férfi 80 kg
08.10. 10:15 1. forduló
08.10. 16:15 negyeddöntő
08.10. 18:15 elődöntő
08.10. 21:15 vigaszág - bronzmérkőzés
08.10. 23:30 döntő
Női 67 kg
08.10. 10:00 1. forduló
08.10. 16:00 negyeddöntő
08.10. 18:00 elődöntő
08.10. 21:00 vigaszág - bronzmérkőzés
08.10. 23:15 döntő
Úszás
Férfi 10 km
08.10. 13:00 döntő
Magyar induló: Gercsák Csaba
Vitorlázás
Női 470-es
08.10. 14:00 döntő
Vízilabda
Férfi vízilabda
az 5–8. helyért 08.10. 19:30 az 5–8. helyért
elődöntő 08.10. 20:50 elődöntő