Hirdetés
2012. augusztus 09.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.09

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00
RÉSZLETES PROGRAM:
Atlétika

Férfi 200 méter
08.09. 21:55      döntő    


Férfi 800 méter
08.09. 21:00      döntő    


Férfi hármasugrás
08.09. 20:20      döntő    


Tízpróba
08.09. 10:00      110 gát    
Magyar induló: Szabó Attila
08.09. 10:55      diszkoszvetés    
Magyar induló: Szabó Attila
08.09. 13:55      rúdugrás    
Magyar induló: Szabó Attila
08.09. 19:30      gerelyhajítás    
Magyar induló: Szabó Attila
08.09. 22:20      1500 méter    
Magyar induló: Szabó Attila


Férfi 4x400 váltó
08.09. 12:35      előfutam    


Női 800 méter
08.09. 20:30      elődöntő    


Női magasugrás
08.09. 10:30      selejtező    


Női gerelyhajítás
08.09. 22:00      döntő    


Női 4x100 váltó
08.09. 21:20      előfutam    

Birkózás

Női szf. 55 kg
08.09. 14:00      1. forduló    
08.09. 14:25      nyolcaddöntő    
08.09. 15:25      negyeddöntő    
08.09. 16:00      elődöntő    
08.09. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.09. 19:15      döntő    


Női szf. 72 kg
08.09. 14:00      1. forduló    
08.09. 14:25      nyolcaddöntő    
08.09. 15:25      negyeddöntő    
08.09. 16:00      elődöntő    
08.09. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.09. 19:15      döntő    

Gyeplabda

Férfi gyeplabda
helyosztók 08.09. 09:30      a 9. helyért    
helyosztók 08.09. 12:30      7. helyért    
elődöntő 08.09. 21:00      elődöntő    

Tabella
Kajak-kenu

Férfi K–4 1000
08.09. 10:48      döntő    


Férfi C–2 1000
08.09. 10:30      döntő    


Női K–1 500
08.09. 11:08      döntő    


Női K–2 500
08.09. 11:35      döntő    

Kerékpár

Férfi BMX
08.09. 16:00      negyeddöntő    

Kézilabda

Női kézilabda
elődöntő 08.09. 21:30      elődöntő    

Tabella
Kosárlabda

Női kosárlabda
elődöntő 08.09. 22:00      elődöntő    

Tabella
Labdarúgás

Női labdarúgás
bronzmérkőzés (Coventry) 08.09. 14:00      a 3. helyért (Coventry)    
döntő (Wembley) 08.09. 20:45      döntő (Wembley)    

Tabella
Lovassport

Díjlovaglás egyéni
08.09. 13:30      döntő    

Műugrás

Női toronyugrás
08.09. 11:00      elődöntő    
08.09. 20:00      döntő    

Ökölvívás

Női 51 kg
08.09. 17:30      döntő    


Női 60 kg
08.09. 17:45      döntő    


Női 75 kg
08.09. 18:15      döntő    

Ritmikus gimnasztika

Egyéni összetett
08.09. 13:00      selejtező    


Együttes kéziszercsapat
08.09. 15:50      selejtező    

Röplabda

Női röplabda
elődöntő 08.09. 20:30      elődöntő    

Strandröplabda

Férfi strandröplabda
08.09. 20:00      a 3. helyért    
08.09. 22:00      döntő    

Szinkronúszás

Csapat
08.09. 16:00      kötelező    

Tékvandó

Férfi 68 kg
08.09. 10:15      1. forduló    
08.09. 16:15      negyeddöntő    
08.09. 18:15      elődöntő    
08.09. 21:15      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.09. 23:30      döntő    


Női 57 kg
08.09. 10:00      1. forduló    
08.09. 16:00      negyeddöntő    
08.09. 18:00      elődöntő    
08.09. 21:00      vigaszág - bronzmérkőzés    
08.09. 23:15      döntő    

Úszás

Női 10 km
08.09. 13:00      döntő    
Magyar induló: Risztov Éva

Vitorlázás

Férfi 470-es
08.09. 14:00      döntő    


Női elliott
08.09. 13:00      elődöntő    

Vízilabda

Női vízilabda
az 5. helyért 08.09. 15:10      Olaszország - Kína    
a 7. helyért 08.09. 15:30      a 7. helyért    
bronzmérkőzés 08.09. 19:40      bronzmérkőzés    
döntő 08.09. 21:00      döntő    

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend