Hirdetés
2012. augusztus 08.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.08

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

RÉSZLETES PROGRAM:


Asztalitenisz


Férfi csapat


08.08. 12:00      bronzmérkőzés


08.08. 16:30      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Atlétika


Férfi 200 méter


08.08. 21:10      elődöntő


Férfi 5000 méter


08.08. 11:45      előfutam


Férfi 110 gát


08.08. 20:15      elődöntő


08.08. 22:15      döntő


Férfi rúdugrás


08.08. 11:00      selejtező


Férfi gerelyhajítás


08.08. 20:05      selejtező


Tízpróba


08.08. 11:10      100 méter


Magyar induló: Szabó Attila


08.08. 12:10      távolugrás


Magyar induló: Szabó Attila


08.08. 13:50      súlylökés


Magyar induló: Szabó Attila


08.08. 19:00      magasugrás


Magyar induló: Szabó Attila


08.08. 22:30      400 méter


Magyar induló: Szabó Attila


Női 200 méter


08.08. 22:00      döntő


Női 800 méter


08.08. 12:35      előfutam


Női 1500 méter


08.08. 20:45      elődöntő


Női 400 gát


08.08. 21:45      döntő


Női távolugrás


08.08. 21:05      döntő


Női kalapácsvetés


08.08. 11:00      selejtező


Magyar induló: Orbán Éva


Birkózás


Női szf. 48 kg


08.08. 14:00      1. forduló


08.08. 14:25      nyolcaddöntő


08.08. 15:25      negyeddöntő


08.08. 16:00      elődöntő


08.08. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.08. 19:15      döntő


Női szf. 63 kg


08.08. 14:00      1. forduló


Magyar induló: Sastin Marianna


08.08. 14:25      nyolcaddöntő


08.08. 15:25      negyeddöntő


08.08. 16:00      elődöntő


08.08. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.08. 19:15      döntő


Gyeplabda


Női gyeplabda


helyosztók 08.08. 09:30      a 7. helyért


helyosztók 08.08. 12:30      a 9. helyért


elődöntő 08.08. 21:00      elődöntő


Kajak-kenu


Férfi K–1 1000


08.08. 10:30      döntő


Férfi K–2 1000


08.08. 11:16      döntő


Magyar indulók: Dombi Rudolf, Kökény Roland


Férfi C–1 1000


08.08. 10:48      döntő


Magyar induló: Vajda Attila


Női K–4 500


08.08. 11:44      döntő


Magyar indulók: Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Fazekas-Zur Krisztina


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kerékpár


Férfi BMX


08.08. 16:40      időmérő


Női BMX


08.08. 16:00      időmérő


Kézilabda


Férfi kézilabda


negyeddöntő 08.08. 22:30      negyeddöntő


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


negyeddöntő 08.08. 23:15      negyeddöntő


Női kosárlabda


negyeddöntő 08.08. 21:00      Törökország - Oroszország


Lovassport


Díjugratás egyéni


08.08. 13:00      döntő


Műugrás


Női toronyugrás


08.08. 20:00      selejtező


Ökölvívás


Férfi 49 kg


08.08. 21:30      negyeddöntő


Férfi 64 kg


08.08. 22:30      negyeddöntő


Férfi 81 kg


08.08. 23:30      negyeddöntő


Női 51 kg


08.08. 14:30      elődöntő


Női 60 kg


08.08. 15:00      elődöntő


Női 75 kg


08.08. 15:30      elődöntő


Röplabda


Férfi röplabda


negyeddöntő 08.08. 22:30      negyeddöntő


Strandröplabda


Női strandröplabda


08.08. 20:00      a 3. helyért


08.08. 22:00      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tékvandó


Férfi 58 kg


08.08. 10:15      1. forduló


08.08. 16:15      negyeddöntő


08.08. 18:15      elődöntő


08.08. 21:15      vigaszág - bronzmérkőzés


08.08. 23:30      döntő


Női 49 kg


08.08. 10:00      1. forduló


08.08. 16:00      negyeddöntő


08.08. 18:00      elődöntő


08.08. 21:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.08. 23:15      döntő


Vitorlázás


Férfi 49-es


08.08. 14:00      döntő


Női 470-es


08.08. 13:00      9. és 10. futam


Női elliott


08.08. 15:00      negyeddöntő


Vízilabda


Férfi vízilabda


negyeddöntő 08.08. 21:00      negyeddöntő

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend