Hirdetés
2012. augusztus 07.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.07

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

RÉSZLETES PROGRAM:


Asztalitenisz


Női csapat


08.07. 12:00      bronzmérkőzés


08.07. 16:30      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Atlétika


Férfi 200 méter


08.07. 12:50      előfutam


Férfi 800 méter


08.07. 20:55      elődöntő


Férfi 1500 méter


08.07. 22:15      döntő


Férfi 110 gát


08.07. 11:10      előfutam


Magyar indulók: Baji Balázs, Kiss Dániel


Férfi magasugrás


08.07. 20:00      döntő


Férfi hármasugrás


08.07. 11:45      selejtező


Férfi diszkoszvetés


08.07. 20:45      döntő


Női 200 méter


08.07. 21:25      elődöntő


Női 5000 méter


08.07. 11:55      előfutam


Női 100 gát


08.07. 20:15      elődöntő


08.07. 22:00      döntő


Női távolugrás


08.07. 20:05      selejtező


Női gerelyhajítás


08.07. 11:00      selejtező


Magyar induló: Juhász Vanda


Birkózás


Férfi kf. 66 kg


08.07. 14:00      1. forduló


Magyar induló: Lőrincz Tamás


08.07. 14:30      nyolcaddöntő


08.07. 15:30      negyeddöntő


08.07. 16:00      elődöntő


08.07. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.07. 19:25      döntő


Férfi kf. 96 kg


08.07. 14:00      1. forduló


08.07. 14:30      nyolcaddöntő


08.07. 15:30      negyeddöntő


08.07. 16:00      elődöntő


08.07. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.07. 19:25      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Gyeplabda


Férfi gyeplabda


csoportmérkőzés 08.07. 09:30 B Dél-Korea - Hollandia


csoportmérkőzés 08.07. 11:45 A Ausztrália - Pakisztán


csoportmérkőzés 08.07. 14:45 A Argentína - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 08.07. 17:00 B India - Belgium


csoportmérkőzés 08.07. 20:00 A Spanyolország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.07. 22:15 B Németország - Új-Zéland


Kajak-kenu


Férfi K–4 1000


08.07. 10:30      előfutam


Magyar indulók: Kammerer Zoltán, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Pauman Dániel


08.07. 11:47      elődöntő


Férfi C–2 1000


08.07. 10:46      előfutam


08.07. 11:55      elődöntő


Női K–1 500


08.07. 11:07      előfutam


Magyar induló: Kozák Danuta


08.07. 12:16      elődöntő


Női K–2 500


08.07. 11:28      előfutam


Magyar indulók: Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa


08.07. 12:30      elődöntő


Kerékpár


Férfi keirin


08.07. 11:00      1. forduló


08.07. 12:19      vigaszág


08.07. 17:34      2. forduló


08.07. 18:55      a 7.-12. helyért


08.07. 19:00      döntő


Női sprint


08.07. 17:00      elődöntő


08.07. 18:26      döntő


Női omnium


08.07. 11:19      3 km-es üldözőverseny


08.07. 17:07      10 km-es scratch


08.07. 17:53      500 m-es időfutam


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kézilabda


Női kézilabda


negyeddöntő 08.07. 11:00      Brazília - Norvégia


negyeddöntő 08.07. 14:30      Spanyolország - Horvátország


negyeddöntő 08.07. 18:00      Oroszország - Dél-Korea


negyeddöntő 08.07. 21:30      Franciaország - Montenegró


Kosárlabda


Női kosárlabda


negyeddöntő 08.07. 15:00      USA - Kanada


negyeddöntő 08.07. 17:15      Ausztrália - Kína


negyeddöntő 08.07. 23:15      Franciaország - Csehország


Labdarúgás


Férfi labdarúgás


elődöntő (Wembley) 08.07. 18:00      Mexikó - Japán


elődöntő (Manchester) 08.07. 20:45      Dél-Korea - Brazília


Lovassport


Díjlovaglás csapat


08.07. 11:00      döntő


Műugrás


Férfi 3 méter


08.07. 11:00      elődöntő


08.07. 20:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 52 kg


08.07. 21:30      negyeddöntő


Férfi 69 kg


08.07. 22:30      negyeddöntő


Röplabda


Női röplabda


negyeddöntő 08.07. 06:00      Oroszország - Brazília


negyeddöntő 08.07. 14:00      Japán - Kína


negyeddöntő 08.07. 20:00      USA - Dominikai K.


negyeddöntő 08.07. 22:00      Olaszország - Dél-Korea


Strandröplabda


Férfi strandröplabda


08.07. 22:00      elődöntő


Női strandröplabda


08.07. 22:00      elődöntő


Súlyemelés


Férfi +105 kg


08.07. 16:30      B-csoport


Magyar induló: Nagy Péter


08.07. 20:00      döntő


Szinkronúszás


Páros


08.07. 16:00      döntő


Torna


Férfi nyújtó


08.07. 16:37      döntő


Férfi korlát


08.07. 15:00      döntő


Női gerenda


08.07. 15:47      döntő


Női talaj


08.07. 17:23      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Triatlon


Férfi triatlon


08.07. 12:30      döntő


Vitorlázás


Férfi szörf


08.07. 14:00      döntő


Férfi 470-es


08.07. 13:00      9. és 10. futam


Női szörf


08.07. 15:00      döntő


Női 470-es


08.07. 13:05      7. és 8. futam


Vízilabda


Női vízilabda


elődöntő 08.07. 15:30      USA - Ausztrália


az 5–8. helyért 08.07. 19:20      Oroszország - Nagy-Britannia


elődöntő 08.07. 20:40      MAGYARORSZÁG - Spanyolország

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend