Hirdetés
2012. augusztus 06.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.06

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Részletes program:


Asztalitenisz


Férfi csapat


08.06. 20:00      elődöntő


Női csapat


08.06. 11:00      elődöntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Atlétika


Férfi 400 méter


08.06. 22:30      döntő


Férfi 800 méter


08.06. 11:50      előfutam


Magyar induló: Kazi Tamás


Férfi 400 gát


08.06. 21:45      döntő


Férfi diszkoszvetés


08.06. 11:00      selejtező


Női 200 méter


08.06. 20:20      előfutam


Női 1500 méter


08.06. 12:45      előfutam


Női 3000 akadály


08.06. 22:05      döntő


Női 100 gát


08.06. 11:05      előfutam


Női 400 gát


08.06. 21:15      elődöntő


Női rúdugrás


08.06. 20:00      döntő


Női súlylökés


08.06. 11:45      selejtező


Magyar induló: Márton Anita


08.06. 20:15      döntő


Birkózás


Férfi kf. 60 kg


08.06. 14:00      1. forduló


08.06. 14:30      nyolcaddöntő


08.06. 15:30      negyeddöntő


08.06. 16:00      elődöntő


08.06. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.06. 19:25      döntő


Férfi kf. 84 kg


08.06. 14:00      1. forduló


08.06. 14:30      nyolcaddöntő


08.06. 15:30      negyeddöntő


08.06. 16:00      elődöntő


08.06. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.06. 19:25      döntő


Férfi kf. 120 kg


08.06. 14:00      1. forduló


Magyar induló: Deák Bárdos Mihály


08.06. 14:30      nyolcaddöntő


08.06. 15:30      negyeddöntő


08.06. 16:00      elődöntő


08.06. 18:45      vigaszág - bronzmérkőzés


08.06. 19:25      döntő


Gyeplabda


Női gyeplabda


csoportmérkőzés 08.06. 09:30 B Új-Zéland - Németország


csoportmérkőzés 08.06. 11:45 B USA - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 08.06. 14:45 A Japán - Kína


csoportmérkőzés 08.06. 17:00 A Dél-Korea - Belgium


csoportmérkőzés 08.06. 20:00 A Nagy-Britannia - Hollandia


csoportmérkőzés 08.06. 22:15 B Argentína - Ausztrália


Kajak-kenu


Férfi K–1 1000


08.06. 10:30      előfutam


08.06. 11:58      elődöntő


Férfi K–2 1000


08.06. 11:18      előfutam


Magyar indulók: Dombi Rudolf, Kökény Roland


08.06. 12:30      elődöntő


Férfi C–1 1000


08.06. 10:54      előfutam


Magyar induló: Vajda Attila


08.06. 12:14      elődöntő


Női K–4 500


08.06. 11:39      előfutam


Magyar indulók: Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Fazekas-Zur Krisztina


08.06. 12:51      elődöntő


Kerékpár


Férfi sprint


08.06. 17:00      elődöntő


08.06. 18:43      döntő


Női sprint


08.06. 17:43      negyeddöntő


08.06. 19:41      az 5.-8. helyért


Női omnium


08.06. 17:08      repülő kör


08.06. 18:06      20 km-es pontverseny


08.06. 19:18      kieséses verseny


Kézilabda


Férfi kézilabda


csoportmérkőzés 08.06. 10:30 B MAGYARORSZÁG - Szerbia


csoportmérkőzés 08.06. 12:15 A Argentína - Tunézia


csoportmérkőzés 08.06. 15:30 B Dánia - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.06. 17:15 A Izland - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.06. 20:30 B Spanyolország - Horvátország


csoportmérkőzés 08.06. 22:15 A Franciaország - Svédország


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


csoportmérkőzés 08.06. 10:00 B Ausztrália - Oroszország


csoportmérkőzés 08.06. 12:15 A Tunézia - Litvánia


csoportmérkőzés 08.06. 15:30 A Franciaország - Nigéria


csoportmérkőzés 08.06. 17:45 B Nagy-Britannia - Kína


csoportmérkőzés 08.06. 21:00 B Spanyolország - Brazília


csoportmérkőzés 08.06. 23:15 A Argentína - USA


Labdarúgás


Női labdarúgás


elődöntő (Wembley) 08.06. 18:00      elődöntő (Wembley)


elődöntő (Manchester) 08.06. 20:45      elődöntő (Manchester)


Lovassport


Díjugratás egyéni


08.06. 15:00      selejtező, 2. forduló


Díjugratás csapat


08.06. 15:00      döntő, 2. forduló


Műugrás


Férfi 3 méter


08.06. 20:00      selejtező


Ökölvívás


Férfi 60 kg


08.06. 21:30      negyeddöntő


Férfi 75 kg


08.06. 22:30      negyeddöntő


Magyar induló: Harcsa Zoltán


A negyeddöntőben


Harcsa Zoltán–Esquiva Florentino Falcao (brazil)


Férfi +91 kg


08.06. 23:30      negyeddöntő


Női 51 kg


08.06. 14:30      negyeddöntő


Női 60 kg


08.06. 15:30      negyeddöntő


Női 75 kg


08.06. 16:30      negyeddöntő


Röplabda


Férfi röplabda


csoportmérkőzés 08.06. 10:30 A Ausztrália - Lengyelország


csoportmérkőzés 08.06. 12:30 B Oroszország - Szerbia


csoportmérkőzés 08.06. 15:45 A Olaszország - Bulgária


csoportmérkőzés 08.06. 17:45 A Nagy-Britannia - Argentína


csoportmérkőzés 08.06. 21:00 B USA - Tunézia


csoportmérkőzés 08.06. 23:00 B Brazília - Németország


Sportlövészet


Férfi trap


08.06. 17:00      döntő


Férfi kisöbű puska összetett


08.06. 10:00      selejtező


Magyar induló: Sidi Péter


08.06. 14:45      döntő


Strandröplabda


Férfi strandröplabda


08.06. 23:00      negyeddöntő


Súlyemelés


Férfi 105 kg


08.06. 16:30      B-csoport


08.06. 20:00      döntő


Szinkronúszás


Páros


08.06. 16:00      szabadgyakorlat


Magyar indulók: Czékus Eszter, Kiss Szofi


Torna


Férfi gyűrű


08.06. 15:00      döntő


Férfi ugrás


08.06. 16:41      döntő


Női felemás korlát


08.06. 15:50      döntő


Vitorlázás


Férfi laser


08.06. 15:00      döntő


Férfi 470-es


08.06. 13:00      7. és 8. futam


Férfi 49-es


08.06. 16:00      14. és 15. futam


Női laser


08.06. 14:00      döntő


Vízilabda


Férfi vízilabda


csoportmérkőzés 08.06. 11:00 A Kazahsztán - Horvátország


csoportmérkőzés 08.06. 12:20 A Görögország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.06. 15:10 B Románia - Szerbia


csoportmérkőzés 08.06. 19:20 B Nagy-Britannia - Montenegró


csoportmérkőzés 08.06. 20:40 B MAGYARORSZÁG - USA


csoportmérkőzés 08.06. 20:40 A Spanyolország - Olaszország

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend