Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.06
Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00
Részletes program:
Asztalitenisz
Férfi csapat
08.06. 20:00 elődöntő
Női csapat
08.06. 11:00 elődöntő
A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu
Atlétika
Férfi 400 méter
08.06. 22:30 döntő
Férfi 800 méter
08.06. 11:50 előfutam
Magyar induló: Kazi Tamás
Férfi 400 gát
08.06. 21:45 döntő
Férfi diszkoszvetés
08.06. 11:00 selejtező
Női 200 méter
08.06. 20:20 előfutam
Női 1500 méter
08.06. 12:45 előfutam
Női 3000 akadály
08.06. 22:05 döntő
Női 100 gát
08.06. 11:05 előfutam
Női 400 gát
08.06. 21:15 elődöntő
Női rúdugrás
08.06. 20:00 döntő
Női súlylökés
08.06. 11:45 selejtező
Magyar induló: Márton Anita
08.06. 20:15 döntő
Birkózás
Férfi kf. 60 kg
08.06. 14:00 1. forduló
08.06. 14:30 nyolcaddöntő
08.06. 15:30 negyeddöntő
08.06. 16:00 elődöntő
08.06. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.06. 19:25 döntő
Férfi kf. 84 kg
08.06. 14:00 1. forduló
08.06. 14:30 nyolcaddöntő
08.06. 15:30 negyeddöntő
08.06. 16:00 elődöntő
08.06. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.06. 19:25 döntő
Férfi kf. 120 kg
08.06. 14:00 1. forduló
Magyar induló: Deák Bárdos Mihály
08.06. 14:30 nyolcaddöntő
08.06. 15:30 negyeddöntő
08.06. 16:00 elődöntő
08.06. 18:45 vigaszág - bronzmérkőzés
08.06. 19:25 döntő
Gyeplabda
Női gyeplabda
csoportmérkőzés 08.06. 09:30 B Új-Zéland - Németország
csoportmérkőzés 08.06. 11:45 B USA - Dél-Afrika
csoportmérkőzés 08.06. 14:45 A Japán - Kína
csoportmérkőzés 08.06. 17:00 A Dél-Korea - Belgium
csoportmérkőzés 08.06. 20:00 A Nagy-Britannia - Hollandia
csoportmérkőzés 08.06. 22:15 B Argentína - Ausztrália
Kajak-kenu
Férfi K–1 1000
08.06. 10:30 előfutam
08.06. 11:58 elődöntő
Férfi K–2 1000
08.06. 11:18 előfutam
Magyar indulók: Dombi Rudolf, Kökény Roland
08.06. 12:30 elődöntő
Férfi C–1 1000
08.06. 10:54 előfutam
Magyar induló: Vajda Attila
08.06. 12:14 elődöntő
Női K–4 500
08.06. 11:39 előfutam
Magyar indulók: Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Fazekas-Zur Krisztina
08.06. 12:51 elődöntő
Kerékpár
Férfi sprint
08.06. 17:00 elődöntő
08.06. 18:43 döntő
Női sprint
08.06. 17:43 negyeddöntő
08.06. 19:41 az 5.-8. helyért
Női omnium
08.06. 17:08 repülő kör
08.06. 18:06 20 km-es pontverseny
08.06. 19:18 kieséses verseny
Kézilabda
Férfi kézilabda
csoportmérkőzés 08.06. 10:30 B MAGYARORSZÁG - Szerbia
csoportmérkőzés 08.06. 12:15 A Argentína - Tunézia
csoportmérkőzés 08.06. 15:30 B Dánia - Dél-Korea
csoportmérkőzés 08.06. 17:15 A Izland - Nagy-Britannia
csoportmérkőzés 08.06. 20:30 B Spanyolország - Horvátország
csoportmérkőzés 08.06. 22:15 A Franciaország - Svédország
Kosárlabda
Férfi kosárlabda
csoportmérkőzés 08.06. 10:00 B Ausztrália - Oroszország
csoportmérkőzés 08.06. 12:15 A Tunézia - Litvánia
csoportmérkőzés 08.06. 15:30 A Franciaország - Nigéria
csoportmérkőzés 08.06. 17:45 B Nagy-Britannia - Kína
csoportmérkőzés 08.06. 21:00 B Spanyolország - Brazília
csoportmérkőzés 08.06. 23:15 A Argentína - USA
Labdarúgás
Női labdarúgás
elődöntő (Wembley) 08.06. 18:00 elődöntő (Wembley)
elődöntő (Manchester) 08.06. 20:45 elődöntő (Manchester)
Lovassport
Díjugratás egyéni
08.06. 15:00 selejtező, 2. forduló
Díjugratás csapat
08.06. 15:00 döntő, 2. forduló
Műugrás
Férfi 3 méter
08.06. 20:00 selejtező
Ökölvívás
Férfi 60 kg
08.06. 21:30 negyeddöntő
Férfi 75 kg
08.06. 22:30 negyeddöntő
Magyar induló: Harcsa Zoltán
A negyeddöntőben
Harcsa Zoltán–Esquiva Florentino Falcao (brazil)
Férfi +91 kg
08.06. 23:30 negyeddöntő
Női 51 kg
08.06. 14:30 negyeddöntő
Női 60 kg
08.06. 15:30 negyeddöntő
Női 75 kg
08.06. 16:30 negyeddöntő
Röplabda
Férfi röplabda
csoportmérkőzés 08.06. 10:30 A Ausztrália - Lengyelország
csoportmérkőzés 08.06. 12:30 B Oroszország - Szerbia
csoportmérkőzés 08.06. 15:45 A Olaszország - Bulgária
csoportmérkőzés 08.06. 17:45 A Nagy-Britannia - Argentína
csoportmérkőzés 08.06. 21:00 B USA - Tunézia
csoportmérkőzés 08.06. 23:00 B Brazília - Németország
Sportlövészet
Férfi trap
08.06. 17:00 döntő
Férfi kisöbű puska összetett
08.06. 10:00 selejtező
Magyar induló: Sidi Péter
08.06. 14:45 döntő
Strandröplabda
Férfi strandröplabda
08.06. 23:00 negyeddöntő
Súlyemelés
Férfi 105 kg
08.06. 16:30 B-csoport
08.06. 20:00 döntő
Szinkronúszás
Páros
08.06. 16:00 szabadgyakorlat
Magyar indulók: Czékus Eszter, Kiss Szofi
Torna
Férfi gyűrű
08.06. 15:00 döntő
Férfi ugrás
08.06. 16:41 döntő
Női felemás korlát
08.06. 15:50 döntő
Vitorlázás
Férfi laser
08.06. 15:00 döntő
Férfi 470-es
08.06. 13:00 7. és 8. futam
Férfi 49-es
08.06. 16:00 14. és 15. futam
Női laser
08.06. 14:00 döntő
Vízilabda
Férfi vízilabda
csoportmérkőzés 08.06. 11:00 A Kazahsztán - Horvátország
csoportmérkőzés 08.06. 12:20 A Görögország - Ausztrália
csoportmérkőzés 08.06. 15:10 B Románia - Szerbia
csoportmérkőzés 08.06. 19:20 B Nagy-Britannia - Montenegró
csoportmérkőzés 08.06. 20:40 B MAGYARORSZÁG - USA
csoportmérkőzés 08.06. 20:40 A Spanyolország - Olaszország