Hirdetés
2012. augusztus 04.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.04

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Részletes program:


Asztalitenisz


Férfi csapat


08.04. 11:00      1. forduló


Női csapat


08.04. 20:00      negyeddöntő


Atlétika


Férfi 100 méter


08.04. 11:00      előfutam


08.04. 13:30      középfutam


Férfi 400 méter


08.04. 11:35      előfutam


Magyar induló: Deák Nagy Marcell


Férfi 10 000 méter


08.04. 22:15      döntő


Férfi 400 gát


08.04. 20:00      elődöntő


Férfi távolugrás


08.04. 20:55      döntő


Férfi 20 km gyaloglás


08.04. 18:00      döntő


Magyar induló: Hellebrandt Máté


Női 100 méter


08.04. 20:35      elődöntő


08.04. 22:55      döntő


Női 400 méter


08.04. 21:05      elődöntő


Női 3000 akadály


08.04. 12:35      előfutam


Női rúdugrás


08.04. 11:20      selejtező


Női diszkoszvetés


08.04. 20:30      döntő


Hétpróba


08.04. 11:05      távolugrás


Magyar induló: Farkas Györgyi


08.04. 12:40      gerelyhajítás


Magyar induló: Farkas Györgyi


08.04. 21:35      800 méter


Magyar induló: Farkas Györgyi


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Evezés


Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős


08.04. 10:40      A-döntő


Férfi kormányos nélküli négyes


08.04. 11:30      A-döntő


Női egypár


08.04. 10:30      A-döntő


Gumiasztal


Női gumiasztal


08.04. 15:00      selejtező


08.04. 16:26      döntő


Gyeplabda


Női gyeplabda


csoportmérkőzés 08.04. 09:30 B Ausztrália - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 08.04. 11:45 A Dél-Korea - Hollandia


csoportmérkőzés 08.04. 14:45 A Japán - Belgium


csoportmérkőzés 08.04. 17:00 A Kína - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.04. 20:00 B USA - Új-Zéland


csoportmérkőzés 08.04. 22:15 B Németország - Argentína


Kerékpár


Férfi sprint


08.04. 11:00      selejtező


08.04. 11:55      1. forduló


08.04. 17:35      nyolcaddöntő


08.04. 18:34      vigaszág


08.04. 19:20      a 9.-12. helyért


Férfi omnium


08.04. 11:30      repülő kör


08.04. 17:54      30 km-es pontverseny


08.04. 19:25      kieséses verseny


Női csapat üldözőverseny


08.04. 17:11      1. forduló


08.04. 18:42      a 7. helyért


08.04. 18:42      az 5. helyért


08.04. 18:42      a 3. helyért


08.04. 18:42      döntő


Kézilabda


Férfi kézilabda


csoportmérkőzés 08.04. 10:30 A Tunézia - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.04. 12:15 B Dél-Korea - Szerbia


csoportmérkőzés 08.04. 15:30 A Svédország - Argentína


csoportmérkőzés 08.04. 17:15 B Horvátország - Dánia


csoportmérkőzés 08.04. 20:30 A Izland - Franciaország


csoportmérkőzés 08.04. 22:15 B MAGYARORSZÁG - Spanyolország


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


csoportmérkőzés 08.04. 10:00 A Tunézia - Franciaország


csoportmérkőzés 08.04. 12:15 B Oroszország - Spanyolország


csoportmérkőzés 08.04. 15:30 A Litvánia - USA


csoportmérkőzés 08.04. 17:45 B Kína - Brazília


csoportmérkőzés 08.04. 21:00 B Nagy-Britannia - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.04. 23:15 A Nigéria - Argentína


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Labdarúgás


Férfi labdarúgás


negyeddöntő (Manchester) 08.04. 13:00      negyeddöntő (Manchester)


negyeddöntő (Wembley) 08.04. 15:30      negyeddöntő (Wembley)


negyeddöntő (Newcastle) 08.04. 18:00      negyeddöntő (Newcastle)


negyeddöntő (Cardiff) 08.04. 20:30      negyeddöntő (Cardiff)


Lovassport


Díjugratás egyéni


08.04. 11:30      selejtező


Díjugratás csapat


08.04. 11:30      selejtező


Műugrás


Női 3 méter


08.04. 15:30      elődöntő


Ökölvívás


Férfi 49 kg


08.04. 21:30      nyolcaddöntő


Férfi 64 kg


08.04. 22:30      nyolcaddöntő


Férfi 81 kg


08.04. 23:30      nyolcaddöntő


Röplabda


Férfi röplabda


csoportmérkőzés 08.04. 10:30 B Németország - Tunézia


csoportmérkőzés 08.04. 12:30 A Nagy-Britannia - Lengyelország


csoportmérkőzés 08.04. 15:45 A Ausztrália - Olaszország


csoportmérkőzés 08.04. 17:45 B Oroszország - USA


csoportmérkőzés 08.04. 21:00 A Argentína - Bulgária


csoportmérkőzés 08.04. 23:00 B Brazília - Szerbia


Sportlövészet


Női sportpuska


08.04. 10:00      selejtező


08.04. 13:45      döntő


Női trap


08.04. 10:00      selejtező


08.04. 16:00      döntő


Strandröplabda


Férfi strandröplabda


08.04. 10:00      nyolcaddöntő


Női strandröplabda


08.04. 10:00      nyolcaddöntő


Súlyemelés


Férfi 94 kg


08.04. 16:30      B-csoport


08.04. 20:00      döntő


Tenisz


Női egyes


08.04. 13:00      a 3. helyért


08.04. 15:00      döntő


Férfi páros


08.04. 13:00      a 3. helyért


08.04. 15:00      döntő


Vegyes páros


08.04. 13:00      a 3. helyért


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tollaslabda


Női egyes


08.04. 14:30      a 3. helyért


08.04. 14:30      döntő


Férfi páros


08.04. 10:00      elődöntő


Női páros


08.04. 10:00      a 3. helyért


08.04. 14:30      döntő


Triatlon


Női triatlon


08.04. 10:00      döntő


Magyar induló: Kovács Zsófia


Úszás


Férfi 1500 gyors


08.04. 20:36      döntő


Férfi 4x100 vegyes váltó


08.04. 21:27      döntő


Női 50 gyors


08.04. 20:30      döntő


Női 4x100 vegyes váltó


08.04. 21:07      döntő


Vitorlázás


Férfi szörf


08.04. 15:00      7. és 8. futam


Magyar induló: Gádorfalvi Áron


Férfi laser


08.04. 13:00      9. és 10. futam


Magyar induló: Berecz Zsombor


Férfi 470-es


08.04. 15:00      5. és 6. futam


Női szörf


08.04. 13:00      7. és 8. futam


Magyar induló: Detre Diána


Női laser


08.04. 13:05      9. és 10. futam


Női 470-es


08.04. 15:05      3. és 4. futam


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vívás


Női párbajtőrcsapat


08.04. 11:30      negyeddöntő


08.04. 13:00      elődöntő


08.04. 16:00      a 7. helyért


08.04. 16:00      az 5. helyért


08.04. 19:00      a 3. helyért


08.04. 20:15      döntő


Vízilabda


Férfi vízilabda


csoportmérkőzés 08.04. 11:00 B Montenegró - Románia


csoportmérkőzés 08.04. 12:20 A Horvátország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.04. 15:10 A Görögország - Spanyolország


csoportmérkőzés 08.04. 16:30 A Olaszország - Kazahsztán


csoportmérkőzés 08.04. 19:20 B MAGYARORSZÁG - Nagy-Britannia


Mindent olvasson el a magyar válogatottról


csoportmérkőzés 08.04. 20:40 B Szerbia - USA

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend