Hirdetés
2012. augusztus 03.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.03

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Program:


Asztalitenisz


Női csapat


08.03. 15:30      1. forduló


Atlétika


Férfi 1500 méter


08.03. 21:05      előfutam


Férfi 3000 akadály


08.03. 14:00      előfutam


Magyar induló: Minczér Albert


Férfi 400 gát


08.03. 12:15      előfutam


Férfi távolugrás


08.03. 20:50      selejtező


Férfi súlylökés


08.03. 11:00      selejtező


Magyar induló: Kürthy Lajos


08.03. 21:30      döntő


Férfi kalapácsvetés


08.03. 12:20      selejtező


Magyar induló: Pars Krisztián


Női 100 méter


08.03. 11:40      előfutam


08.03. 20:05      középfutam


Női 400 méter


08.03. 13:00      előfutam


Női 10000 méter


08.03. 22:25      döntő


Női hármasugrás


08.03. 11:25      selejtező


Női diszkoszvetés


08.03. 20:10      selejtező


Hétpróba


08.03. 11:05      100 m gát


Magyar induló: Farkas Györgyi


08.03. 12:15      magasugrás


Magyar induló: Farkas Györgyi


08.03. 20:00      súlylökés


Magyar induló: Farkas Györgyi


08.03. 21:45      200 méter


Magyar induló: Farkas Györgyi


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Cselgáncs


Férfi +100 kg


08.03. 10:30      1. forduló


08.03. 10:30      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben: Bor Barna/Luuk Verbij (holland)–Mohamed Rodaki (iráni)/El-Mehdi Malki (marokkói)


08.03. 10:30      negyeddöntő


08.03. 10:30      2. forduló


Magyar induló: Bor Barna


A legjobb 32 között: Bor Barna–Luuk Verbij (holland)


08.03. 15:00      elődöntő


08.03. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.03. 17:00      döntő


Női +78 kg


08.03. 10:30      2. forduló


08.03. 10:30      nyolcaddöntő


08.03. 10:30      negyeddöntő


08.03. 10:30      1. forduló


08.03. 15:00      elődöntő


08.03. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.03. 17:10      döntő


Evezés


Férfi egypár


08.03. 10:30      A-döntő


Férfi kormányos nélküli kettes


08.03. 11:20      A-döntő


Férfi négypárevezős


08.03. 11:10      A-döntő


Női kétpár


08.03. 11:30      A-döntő


Gumiasztal


Férfi gumiasztal


08.03. 15:00      selejtező


08.03. 16:35      döntő


Gyeplabda


Férfi gyeplabda


csoportmérkőzés 08.03. 09:30 A Ausztrália - Argentína


csoportmérkőzés 08.03. 11:45 B Hollandia - Új-Zéland


csoportmérkőzés 08.03. 14:45 B Németország - India


csoportmérkőzés 08.03. 17:00 A Nagy-Britannia - Pakisztán


csoportmérkőzés 08.03. 20:00 A Dél-Afrika - Spanyolország


csoportmérkőzés 08.03. 22:15 B Belgium - Dél-Korea


Íjászat


Férfi egyéni


08.03. 15:00      negyeddöntő


08.03. 15:52      elődöntő


08.03. 16:21      a 3. helyért


08.03. 16:37      döntő


Kerékpár


Férfi csapat üldözőverseny


08.03. 17:18      1. forduló


08.03. 18:59      a 7. helyért


08.03. 18:59      az 5. helyért


08.03. 18:59      a 3. helyért


08.03. 18:59      döntő


Női keirin


08.03. 17:00      1. forduló


08.03. 17:43      vigaszág


08.03. 18:46      2. forduló


08.03. 19:35      a 7.-12. helyért


08.03. 19:38      döntő


Női csapat üldözőverseny


08.03. 17:56      selejtező


Kézilabda


Női kézilabda


csoportmérkőzés 08.03. 10:30 A Angola - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.03. 12:15 B Dél-Korea - Franciaország


csoportmérkőzés 08.03. 15:30 A Horvátország - Montenegró


csoportmérkőzés 08.03. 17:15 A Oroszország - Brazília


csoportmérkőzés 08.03. 20:30 B Spanyolország - Svédország


csoportmérkőzés 08.03. 22:15 B Dánia - Norvégia


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kosárlabda


Női kosárlabda


csoportmérkőzés 08.03. 10:00 A Angola - Horvátország


csoportmérkőzés 08.03. 12:15 B Oroszország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.03. 15:30 B Brazília - Kanada


csoportmérkőzés 08.03. 17:45 A Törökország - Kína


csoportmérkőzés 08.03. 21:00 B Franciaország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.03. 23:15 A Csehország - USA


Labdarúgás


Női labdarúgás


negyeddöntő (Manchester) 08.03. 13:00      negyeddöntő (Manchester)


negyeddöntő (Wembley) 08.03. 15:30      negyeddöntő (Wembley)


negyeddöntő (Newcastle) 08.03. 18:00      negyeddöntő (Newcastle)


negyeddöntő (Cardiff) 08.03. 20:30      negyeddöntő (Cardiff)


Lovassport


Díjlovaglás egyéni


08.03. 12:00      2. nap


Díjlovaglás csapat


08.03. 12:00      2. nap


Műugrás


Női 3 méter


08.03. 15:30      selejtező


Magyar induló: Barta Nóra, Gondos Flóra


Ökölvívás


Férfi 52 kg


08.03. 21:30      nyolcaddöntő


Férfi 69 kg


08.03. 22:30      nyolcaddöntő


Röplabda


Női röplabda


csoportmérkőzés 08.03. 10:30 B Brazília - Kína


csoportmérkőzés 08.03. 12:30 A Japán - Oroszország


csoportmérkőzés 08.03. 15:45 B Törökország - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.03. 17:45 A Nagy-Britannia - Dominikai K.


csoportmérkőzés 08.03. 21:00 B USA - Szerbia


csoportmérkőzés 08.03. 23:00 A Algéria - Olaszország


Sportlövészet


Férfi gyorstüzelő pisztoly


08.03. 15:30      döntő


Férfi kisöbű sportpuska fekvő


08.03. 10:00      selejtező


Magyar induló: Sidi Péter


08.03. 13:00      döntő


Súlyemelés


Férfi 85 kg


08.03. 11:00      B-csoport


08.03. 20:00      döntő


Női 75 kg


08.03. 13:30      B-csoport


08.03. 16:30      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tenisz


Férfi egyes


08.03. 13:00      elődöntő


Női egyes


08.03. 13:00      elődöntő


Vegyes páros


08.03. 13:00      elődöntő


Tollaslabda


Férfi egyes


08.03. 14:30      elődöntő


Női egyes


08.03. 10:00      elődöntő


Vegyes páros


08.03. 10:00      a 3. helyért


08.03. 14:30      döntő


Úszás


Férfi 50 gyors


08.03. 21:09      döntő


Férfi 1500 gyors


08.03. 11:23      előfutamok


Magyar indulók: Gyurta Gergely, Kis Gergő


Férfi 100 pillangó


08.03. 20:38      döntő


Férfi 4x100 vegyes váltó


08.03. 13:04      előfutamok


Női 50 gyors


08.03. 11:00      előfutamok


Magyar induló: Dara Eszter


08.03. 21:25      elődöntő


Női 800 gyors


08.03. 20:45      döntő


Női 200 hát


08.03. 20:30      döntő


Női 4x100 vegyes váltó


08.03. 12:50      előfutamok


Magyar induló: Magyarország


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vitorlázás


Férfi laser


08.03. 13:00      7. és 8. futam


Magyar induló: Berecz Zsombor


Férfi finn dingi


08.03. 13:00      9. és 10. futam


Férfi 470-es


08.03. 13:05      3. és 4. futam


Férfi 49-es


08.03. 14:30      9., 10. és 11. futam


Férfi csillaghajó


08.03. 13:05      9. és 10. futam


Női laser


08.03. 14:35      7. és 8. futam


Női 470-es


08.03. 13:00      1. és 2. futam


Vívás


Férfi kardcsapat


08.03. 11:30      nyolcaddöntő


08.03. 12:30      negyeddöntő


08.03. 13:30      elődöntő


08.03. 15:30      az 5. helyért


08.03. 15:30      a 7. helyért


08.03. 19:00      a 3. helyért


08.03. 19:45      döntő


Vízilabda


Női vízilabda


csoportmérkőzés 08.03. 15:10 A Spanyolország - MAGYARORSZÁG


csoportmérkőzés 08.03. 16:30 B Oroszország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.03. 19:20 B Nagy-Britannia - Olaszország


csoportmérkőzés 08.03. 20:40 A Kína - USA

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend