Hirdetés
2012. augusztus 02.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.02

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Program:


Asztalitenisz


Férfi egyes


08.02. 11:00      elődöntő


08.02. 15:30      a 3. helyért


08.02. 16:30      döntő


Cselgáncs


Férfi 100 kg


08.02. 10:30      1. forduló


08.02. 10:30      2. forduló


08.02. 10:30      nyolcaddöntő


08.02. 10:30      negyeddöntő


08.02. 15:00      elődöntő


08.02. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.02. 17:10      döntő


Női 78 kg


08.02. 10:30      1. forduló


08.02. 10:30      2. forduló


08.02. 10:30      nyolcaddöntő


Magyar induló: Joó Abigél


A nyolcaddöntőben: Joó Abigél–Odette Ntahonvukiye (burundi)/Audrey Kolumba (gaboni)


08.02. 10:30      negyeddöntő


A negyeddöntőben: Joó Abigél–Odette Ntahonvukiye (burundi)/Audrey Kolumba (gaboni) – Kayla Harrison (amerikai)/Vera Moszkaljuk (orosz)


08.02. 15:00      elődöntő


08.02. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.02. 17:00      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Evezés


Férfi kétpár


08.02. 10:50      A-döntő


Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős


08.02. 11:50      elődöntő


Férfi kormányos nélküli négyes


08.02. 11:10      elődöntő


Férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes


08.02. 11:00      A-döntő


Női egypár


08.02. 10:30      elődöntő


Női nyolcas


08.02. 13:30      A-döntő


Gyeplabda


Női gyeplabda


csoportmérkőzés 08.02. 09:30 A Dél-Korea - Japán


csoportmérkőzés 08.02. 11:45 B Ausztrália - USA


csoportmérkőzés 08.02. 14:45 A Kína - Hollandia


csoportmérkőzés 08.02. 17:00 B Dél-Afrika - Németország


csoportmérkőzés 08.02. 20:00 A Belgium - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.02. 22:15 B Új-Zéland - Argentína


Íjászat


Női egyéni


08.02. 15:00      negyeddöntő


08.02. 15:52      elődöntő


08.02. 16:21      a 3. helyért


08.02. 16:37      döntő


Kajak-kenu szlalom


Férfi C–2


08.02. 14:30      elődöntő


08.02. 16:18      döntő


Női K–1


08.02. 15:12      elődöntő


08.02. 16:57      döntő


Kerékpár


Férfi csapat sprint


08.02. 17:15      selejtező


08.02. 18:46      1. forduló


08.02. 19:10      vigaszág - a 3. helyért


08.02. 19:15      döntő


Férfi csapat üldözőverseny


08.02. 17:42      selejtező


Női csapat sprint


08.02. 17:00      selejtező


08.02. 17:30      1. forduló


08.02. 18:59      vigaszág - a 3. helyért


08.02. 18:59      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kézilabda


Férfi kézilabda


csoportmérkőzés 08.02. 10:30 B Spanyolország - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.02. 12:15 A Franciaország - Tunézia


csoportmérkőzés 08.02. 15:30 B Horvátország - MAGYARORSZÁG


Mindent olvasson el a magyar válogatottról


csoportmérkőzés 08.02. 17:15 A Nagy-Britannia - Argentína


csoportmérkőzés 08.02. 20:30 B Szerbia - Dánia


csoportmérkőzés 08.02. 22:15 A Svédország - Izland


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


csoportmérkőzés 08.02. 10:00 A Franciaország - Litvánia


csoportmérkőzés 08.02. 12:15 B Ausztrália - Kína


csoportmérkőzés 08.02. 15:30 A Argentína - Tunézia


csoportmérkőzés 08.02. 17:45 B Brazília - Oroszország


csoportmérkőzés 08.02. 21:00 B Spanyolország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.02. 23:15 A USA - Nigéria


Lovassport


Díjlovaglás egyéni


08.02. 12:00      1. nap


Díjlovaglás csapat


08.02. 12:00      1. nap


Ökölvívás


Férfi 60 kg


08.02. 21:30      nyolcaddöntő


Férfi 75 kg


08.02. 22:30      nyolcaddöntő


Harcsa Zoltán–Mujandjae Kasuto (namíbiai)


Röplabda


Férfi röplabda


csoportmérkőzés 08.02. 10:30 B Szerbia - Németország


csoportmérkőzés 08.02. 12:30 A Ausztrália - Bulgária


csoportmérkőzés 08.02. 15:45 B Oroszország - Tunézia


csoportmérkőzés 08.02. 17:45 A Lengyelország - Argentína


csoportmérkőzés 08.02. 21:00 B Brazília - USA


csoportmérkőzés 08.02. 23:00 A Nagy-Britannia - Olaszország


Sportlövészet


Férfi dupla trap


08.02. 15:00      selejtező


Magyar induló: Bognár Richárd


08.02. 16:00      döntő


Strandröplabda


Férfi strandröplabda


08.02. 23:00      vigaszág


Női strandröplabda


08.02. 23:00      vigaszág


Tenisz


Férfi egyes


08.02. 12:30      negyeddöntő


Női egyes


08.02. 12:30      negyeddöntő


Férfi páros


08.02. 12:30      elődöntő


Női páros


08.02. 12:30      elődöntő


Vegyes páros


08.02. 12:30      negyeddöntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tollaslabda


Férfi egyes


08.02. 18:00      negyeddöntő


Női egyes


08.02. 10:00      negyeddöntő


Férfi páros


08.02. 10:00      negyeddöntő


Női páros


08.02. 18:00      elődöntő


Vegyes páros


08.02. 13:30      elődöntő


Torna


Női egyéni összetett


08.02. 17:30      döntő


Úszás


Férfi 50 gyors


08.02. 11:00      előfutamok


Magyar induló: Takács Krisztián


08.02. 20:30      elődöntő


Férfi 200 hát


08.02. 20:46      döntő


Férfi 100 pillangó


08.02. 12:21      előfutamok


Magyar induló: Pulai Bence


08.02. 21:51      elődöntő


Férfi 200 vegyes


08.02. 21:16      döntő


Magyar induló: Cseh László


Mindent olvasson el Cseh Lászlóról ( ide kattintva)


Női 100 gyors


08.02. 21:34      döntő


Női 800 gyors


08.02. 11:27      előfutamok


Magyar indulók: Kapás Boglárka, Risztov Éva


Női 200 hát


08.02. 12:46      előfutamok


Magyar induló: Szekeres Dorina


08.02. 20:54      elődöntő


Női 200 mell


08.02. 20:38      döntő


Vitorlázás


Férfi szörf


08.02. 17:00      5. és 6. futam


Magyar induló: Gádorfalvi Áron


Férfi finn dingi


08.02. 13:00      7. és 8. futam


Férfi 470-es


08.02. 13:00      1. és 2. futam


Férfi 49-es


08.02. 13:00      7. és 8. futam


Férfi csillaghajó


08.02. 13:05      7. és 8. futam


Női szörf


08.02. 15:00      5. és 6. futam


Magyar induló: Detre Diána


Vívás


Női tőrcsapat


08.02. 10:00      nyolcaddöntő


08.02. 11:30      negyeddöntő


08.02. 13:00      elődöntő


08.02. 16:00      a 7. helyért


08.02. 16:00      az 5. helyért


08.02. 19:00      a 3. helyért


08.02. 20:15      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vízilabda


Férfi vízilabda


csoportmérkőzés 08.02. 11:00 A Spanyolország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.02. 12:20 A Kazahsztán - Görögország


csoportmérkőzés 08.02. 15:10 B Montenegró - Szerbia


csoportmérkőzés 08.02. 16:30 B Románia - MAGYARORSZÁG


Mindent olvasson el a magyar válogatottról


csoportmérkőzés 08.02. 19:20 B Nagy-Britannia - USA


csoportmérkőzés 08.02. 20:40 A Olaszország - Horvátország

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend