Hirdetés
2012. augusztus 01.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.08.01

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Program:


Asztalitenisz


Női egyes


08.01. 15:30      a 3. helyért


08.01. 16:30      döntő


Cselgáncs


Férfi 90 kg


08.01. 10:30      1. forduló


08.01. 10:30      2. forduló


08.01. 10:30      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben: Madarász Tamás–Dilsod Horjev (üzbég)/Marcus Nyman (svéd)


08.01. 10:30      negyeddöntő


08.01. 15:00      elődöntő


08.01. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.01. 17:10      döntő


Női 70 kg


08.01. 10:30      1. forduló


08.01. 10:30      2. forduló


08.01. 10:30      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben: Mészáros Anett–Kerstin Thiele (német)/Moira de Villiers (új-zélandi)


08.01. 10:30      negyeddöntő


A negyeddöntőben: Mészáros Anett/Kerstin Theile (német)–Edith Bosch (holland)/Sally Conway (brit)


08.01. 15:00      elődöntő


08.01. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


08.01. 17:00      döntő


Evezés


Férfi négypár


08.01. 11:40      elődöntő


Férfi egypár


08.01. 10:30      elődöntő


Férfi kormányos nélküli kettes


08.01. 12:00      elődöntő


Férfi nyolcas


08.01. 11:30      A-döntő


Női kormányos nélküli kettes


08.01. 11:10      A-döntő


Női négypár


08.01. 11:20      A-döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Gyeplabda


Férfi gyeplabda


csoportmérkőzés 08.01. 09:30 A Spanyolország - Ausztrália


csoportmérkőzés 08.01. 11:45 B Belgium - Hollandia


csoportmérkőzés 08.01. 14:45 B Új-Zéland - India


csoportmérkőzés 08.01. 17:00 A Dél-Afrika - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 08.01. 20:00 A Pakisztán - Argentína


csoportmérkőzés 08.01. 22:15 B Dél-Korea - Németország


Kajak-kenu szlalom


Férfi K–1


08.01. 14:30      elődöntő


08.01. 16:15      döntő


Kerékpár


Férfi országúti időfutam


08.01. 15:15      döntő


Női országúti időfutam


08.01. 13:30      döntő


Kézilabda


Női kézilabda


csoportmérkőzés 08.01. 10:30 B Norvégia - Dél-Korea


csoportmérkőzés 08.01. 12:15 A Montenegró - Angola


csoportmérkőzés 08.01. 15:30 B Franciaország - Svédország


csoportmérkőzés 08.01. 17:15 A Nagy-Britannia - Brazília


csoportmérkőzés 08.01. 20:30 B Spanyolország - Dánia


csoportmérkőzés 08.01. 22:15 A Oroszország - Horvátország


Kosárlabda


Női kosárlabda


csoportmérkőzés 08.01. 10:00 B Kanada - Franciaország


csoportmérkőzés 08.01. 12:15 A Kína - Angola


csoportmérkőzés 08.01. 15:30 B Ausztrália - Brazília


csoportmérkőzés 08.01. 17:45 B Nagy-Britannia - Oroszország


csoportmérkőzés 08.01. 21:00 A Horvátország - Csehország


csoportmérkőzés 08.01. 23:15 A USA - Törökország


Labdarúgás


Férfi labdarúgás


csoportmérkőzés 08.01. 15:30 C Brazília - Új-Zéland


csoportmérkőzés 08.01. 15:30 C Egyiptom - Fehéroroszország


csoportmérkőzés 08.01. 18:00 B Mexikó - Svájc


csoportmérkőzés 08.01. 18:00 B Dél-Korea - Gabon


csoportmérkőzés 08.01. 18:00 D Japán - Honduras


csoportmérkőzés 08.01. 18:00 D Spanyolország - Marokkó


csoportmérkőzés 08.01. 20:45 A Szenegál - Arab Emírségek


csoportmérkőzés 08.01. 20:45 A Nagy-Britannia - Uruguay


Műugrás


Férfi szinkron, 3 méter


08.01. 16:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 56 kg


08.01. 21:30      nyolcaddöntő


Férfi 91 kg


08.01. 15:30      nyolcaddöntő


08.01. 22:30      nyolcaddöntő


Férfi +91 kg


08.01. 23:30      nyolcaddöntő


Röplabda


Női röplabda


csoportmérkőzés 08.01. 10:30 A Dominikai K. - Japán


csoportmérkőzés 08.01. 12:30 A Algéria - Oroszország


csoportmérkőzés 08.01. 15:45 B Szerbia - Törökország


csoportmérkőzés 08.01. 17:45 A Nagy-Britannia - Olaszország


csoportmérkőzés 08.01. 21:00 B USA - Kína


csoportmérkőzés 08.01. 23:00 B Brazília - Dél-Korea


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Sportlövészet


Női sportpisztoly


08.01. 10:00      selejtező


Magyar induló: Csonka Zsófia


08.01. 16:30      döntő


Súlyemelés


Férfi 77 kg


08.01. 11:00      B-csoport


08.01. 20:00      döntő


Női 69 kg


08.01. 13:30      B-csoport


08.01. 16:30      döntő


Tenisz


Férfi egyes


08.01. 12:30      3. forduló


Női egyes


08.01. 12:30      3. forduló


Vegyes páros


08.01. 12:30      1. forduló


Tollaslabda


Férfi egyes


08.01. 18:00      nyolcaddöntő


Női egyes


08.01. 18:00      nyolcaddöntő


Női páros


08.01. 18:00      negyeddöntő


Vegyes páros


08.01. 13:30      negyeddöntő


Torna


Férfi egyéni összetett


08.01. 17:30      döntő


Úszás


Férfi 100 gyors


08.01. 21:17      döntő


Férfi 200 hát


08.01. 11:20      előfutamok


Magyar indulók: Balog Gábor, Bernek Péter


08.01. 20:47      elődöntő


Férfi 200 mell


08.01. 20:30      döntő


Férfi 200 vegyes


08.01. 12:14      előfutamok


Magyar indulók: Cseh László, Verrasztó Dávid


08.01. 21:36      elődöntő


Női 100 gyors


08.01. 11:00      előfutamok


Magyar induló: Dara Eszter


08.01. 20:38      elődöntő


Női 200 mell


08.01. 11:47      előfutamok


08.01. 21:24      elődöntő


Női 200 pillangó


08.01. 21:09      döntő


Női 4x200 gyorsváltó


08.01. 12:39      előfutamok


Magyar induló: Magyarország


08.01. 21:57      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vitorlázás


Férfi szörf


08.01. 13:00      3. és 4. futam


Magyar induló: Gádorfalvi Áron


Férfi laser


08.01. 13:05      5. és 6. futam


Magyar induló: Berecz Zsombor


Férfi 49-es


08.01. 13:00      5. és 6. futam


Női szörf


08.01. 15:00      3. és 4. futam


Magyar induló: Detre Diána


Női laser


08.01. 13:00      5. és 6. futam


Vívás


Férfi párbajtőr egyéni


08.01. 10:00      1. forduló


Magyar induló: Imre Géza


08.01. 12:15      nyolcaddöntő


08.01. 13:30      negyeddöntő


08.01. 18:30      elődöntő


08.01. 20:10      a 3. helyért


08.01. 21:00      döntő


Női kard egyéni


08.01. 14:10      1. forduló


08.01. 15:45      nyolcaddöntő


08.01. 16:40      negyeddöntő


08.01. 19:30      elődöntő


08.01. 20:40      a 3. helyért


08.01. 21:30      döntő


Vízilabda


Női vízilabda


csoportmérkőzés 08.01. 15:10 A MAGYARORSZÁG - Kína


csoportmérkőzés 08.01. 16:30 B Olaszország - Oroszország


csoportmérkőzés 08.01. 19:20 A Spanyolország - USA


csoportmérkőzés 08.01. 20:40 B Nagy-Britannia - Ausztrália

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend