Hirdetés
2012. július 31.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.07.31

Helyszín: London
Kezdési időpont: 16:00

A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Program:


Asztalitenisz


Férfi egyes


07.31. 21:00      negyeddöntő


Női egyes


07.31. 11:00      negyeddöntő


07.31. 17:00      elődöntő


Cselgáncs


Férfi 81 kg


07.31. 10:30      1. forduló


07.31. 11:12      2. forduló


A legjobb 32 között: Csoknyai László–Putu Wiradamungga (indonéz)


07.31. 11:30      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben: Csoknyai László/Putu Wiradamungga (indonéz)–Jahjo Imamov (Üzbég)/Dzse Bum Kim (dél-koreai)


07.31. 11:30      negyeddöntő


07.31. 15:00      elődöntő


07.31. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.31. 17:10      döntő


Női 63 kg


07.31. 10:30      1. forduló


07.31. 10:30      2. forduló


07.31. 10:30      nyolcaddöntő


07.31. 10:30      negyeddöntő


07.31. 15:00      elődöntő


07.31. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.31. 17:00      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Evezés


Férfi egypár


07.31. 12:00      negyeddöntő


Férfi kétpár


07.31. 13:20      elődöntő


Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős


07.31. 11:30      reményfutam


Férfi kormányos nélküli négyes


07.31. 11:00      reményfutam


Férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes


07.31. 13:40      elődöntő


Női egypár


07.31. 12:40      negyeddöntő


Női kétpár


07.31. 10:50      reményfutam


Női nyolcas


07.31. 11:50      reményfutam


Gyeplabda


Női gyeplabda


csoportmérkőzés 07.31. 09:30 A Hollandia - Japán


csoportmérkőzés 07.31. 11:45 B Dél-Afrika - Új-Zéland


csoportmérkőzés 07.31. 14:45 A Belgium - Kína


csoportmérkőzés 07.31. 17:00 A Nagy-Britannia - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.31. 20:00 B Argentína - USA


csoportmérkőzés 07.31. 22:15 B Németország - Ausztrália


Íjászat


Férfi egyéni


07.31. 10:00      1. forduló


07.31. 16:52      2. forduló


Női egyéni


07.31. 16:26      1. forduló


07.31. 17:05      2. forduló


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kajak-kenu szlalom


Férfi C–1


07.31. 14:30      elődöntő


07.31. 16:06      döntő


Kézilabda


Férfi kézilabda


csoportmérkőzés 07.31. 10:30 A Tunézia - Izland


csoportmérkőzés 07.31. 12:15 B Dél-Korea - MAGYARORSZÁG


csoportmérkőzés 07.31. 15:30 A Nagy-Britannia - Svédország


csoportmérkőzés 07.31. 17:15 B Szerbia - Horvátország


csoportmérkőzés 07.31. 20:30 B Dánia - Spanyolország


csoportmérkőzés 07.31. 22:15 A Argentína - Franciaország


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


csoportmérkőzés 07.31. 10:00 B Kína - Oroszország


csoportmérkőzés 07.31. 12:15 B Ausztrália - Spanyolország


csoportmérkőzés 07.31. 15:30 A Litvánia - Nigéria


csoportmérkőzés 07.31. 17:45 B Nagy-Britannia - Brazília


csoportmérkőzés 07.31. 21:00 A Franciaország - Argentína


Labdarúgás


Női labdarúgás


csoportmérkőzés 07.31. 15:30 B Japán - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 07.31. 15:30 B Kanada - Svédország


csoportmérkőzés 07.31. 18:15 C USA - Észak-Korea


csoportmérkőzés 07.31. 18:15 C Franciaország - Kolumbia


csoportmérkőzés 07.31. 20:45 A Új-Zéland - Kamerun


csoportmérkőzés 07.31. 20:45 A Nagy-Britannia - Brazília


Lovassport


Lovastusa egyéni


07.31. 11:30      díjugratás selejtező


07.31. 15:30      díjugratás döntő


Lovastusa csapat


07.31. 11:30      díjugratás


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Műugrás


Női szinkron toronyugrás


07.31. 16:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 49 kg


07.31. 21:30      1. forduló


Férfi 64 kg


07.31. 15:45      1. forduló


Magyar induló: Káté Gyula


Röplabda


Férfi röplabda


csoportmérkőzés 07.31. 10:30 B Szerbia - Tunézia


csoportmérkőzés 07.31. 12:30 A Lengyelország - Bulgária


csoportmérkőzés 07.31. 15:45 A Olaszország - Argentína


csoportmérkőzés 07.31. 17:45 B USA - Németország


csoportmérkőzés 07.31. 21:00 A Nagy-Britannia - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.31. 23:00 B Brazília - Oroszország


Sportlövészet


Férfi skeet


07.31. 10:00      selejtező


07.31. 15:00      döntő


Súlyemelés


Férfi 69 kg


07.31. 11:00      B-csoport


07.31. 20:00      döntő


Női 63 kg


07.31. 13:30      B-csoport


07.31. 16:30      döntő


Tenisz


Női egyes


07.31. 12:30      2. forduló


Férfi páros


07.31. 12:30      negyeddöntő


Női páros


07.31. 12:30      negyeddöntő


Torna


Női csapat


07.31. 17:30      döntő


Úszás


Férfi 100 gyors


07.31. 11:00      előfutamok


07.31. 20:30      elődöntő


Férfi 200 mell


07.31. 11:47      előfutamok


Magyar indulók: Gyurta Dániel, Molnár Ákos


07.31. 21:17      elődöntő


Férfi 200 pillangó


07.31. 20:47      döntő


Férfi 4x200 gyorsváltó


07.31. 12:17      előfutamok


Magyar induló: Magyarország


07.31. 21:47      döntő


Női 200 gyors


07.31. 20:39      döntő


Női 200 pillangó


07.31. 11:25      előfutamok


Magyar indulók: Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna


07.31. 20:55      elődöntő


Női 200 vegyes


07.31. 21:39      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vitorlázás


Férfi szörf


07.31. 13:00      1. és 2. futam


Magyar induló: Gádorfalvi Áron


Férfi laser


07.31. 15:00      3. és 4. futam


Magyar induló: Berecz Zsombor


Férfi finn dingi


07.31. 13:00      5. és 6. futam


Férfi 49-es


07.31. 13:00      3. és 4. futam


Férfi csillaghajó


07.31. 13:05      5. és 6. futam


Női szörf


07.31. 15:00      1. és 2. futam


Magyar induló: Detre Diána


Női laser


07.31. 13:00      3. és 4. futam


Női elliott


07.31. 14:30      selejtező


Vívás


Férfi tőr egyéni


07.31. 11:30      1. forduló


07.31. 12:50      2. forduló


07.31. 15:10      nyolcaddöntő


07.31. 16:30      negyeddöntő


07.31. 19:00      elődöntő


07.31. 20:10      a 3. helyért


07.31. 20:40      döntő


Vízilabda


Férfi vízilabda


csoportmérkőzés 07.31. 11:00 B MAGYARORSZÁG - Montenegró


csoportmérkőzés 07.31. 12:20 A Horvátország - Spanyolország


csoportmérkőzés 07.31. 15:10 A Ausztrália - Kazahsztán


csoportmérkőzés 07.31. 16:30 A Görögország - Olaszország


csoportmérkőzés 07.31. 19:20 B Szerbia - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 07.31. 20:40 B USA - Románia

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. július
H K Sz Cs P Sz V
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend