Hirdetés
2012. július 30.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.07.30

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Program:


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Asztalitenisz


Férfi egyes


07.30. 11:00      3. forduló: Zwickl Dániel–Csüang Csi-jüan (tajvani)


07.30. 20:00      nyolcaddöntő


Női egyes


07.30. 16:30      nyolcaddöntő


Cselgáncs


Férfi 73 kg


07.30. 10:30      1. forduló


07.30. 10:30      2. forduló


07.30. 10:30      nyolcaddöntő


07.30. 10:30      negyeddöntő


07.30. 15:00      elődöntő


07.30. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.30. 17:10      döntő


Női 57 kg


07.30. 10:30      1. forduló


07.30. 10:58      2. forduló


A legjobb 32 között: Karakas Hedvig – Concepcion Bellorin (spanyol)


07.30. 11:00      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben: Karakas Hedvig/ Concepcion Bellorin (spanyol) – Miryam Roper (német)/ Rafaela Silva (brazil)


07.30. 11:00      negyeddöntő


07.30. 15:00      elődöntő


07.30. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.30. 17:00      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Evezés


Férfi négypár


07.30. 11:00      reményfutam


Férfi kormányos nélküli kettes


07.30. 11:10      reményfutam


Magyar induló: Simon Béla, Széll Domonkos


Férfi kormányos nélküli négyes


07.30. 11:40      előfutamok


Férfi nyolcas


07.30. 10:50      reményfutam


Női kétpár


07.30. 11:20      előfutamok


Női kormányos nélküli kettes


07.30. 10:30      reményfutam


Női négypár


07.30. 10:40      reményfutam


Gyeplabda


Férfi gyeplabda


csoportmérkőzés 07.30. 09:30 B Dél-Korea - Új-Zéland


csoportmérkőzés 07.30. 11:45 A Ausztrália - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 07.30. 14:45 A Spanyolország - Pakisztán


csoportmérkőzés 07.30. 17:00 B Hollandia - India


csoportmérkőzés 07.30. 20:00 A Nagy-Britannia - Argentína


csoportmérkőzés 07.30. 22:15 B Németország - Belgium


Kajak-kenu szlalom


Férfi C–2


07.30. 14:30      előfutam


Női K–1


07.30. 15:12      előfutam


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Kézilabda


Női kézilabda


csoportmérkőzés 07.30. 10:30 A Angola - Horvátország


csoportmérkőzés 07.30. 12:15 B Dél-Korea - Dánia


csoportmérkőzés 07.30. 15:30 A Nagy-Britannia - Oroszország


csoportmérkőzés 07.30. 17:15 B Franciaország - Spanyolország


csoportmérkőzés 07.30. 20:30 A Brazília - Montenegró


csoportmérkőzés 07.30. 22:15 B Svédország - Norvégia


Kosárlabda


Női kosárlabda


csoportmérkőzés 07.30. 10:00 A Horvátország - Kína


csoportmérkőzés 07.30. 12:15 A Csehország - Törökország


csoportmérkőzés 07.30. 15:30 B Franciaország - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.30. 17:45 B Oroszország - Brazília


csoportmérkőzés 07.30. 21:00 B Nagy-Britannia - Kanada


csoportmérkőzés 07.30. 23:15 A Angola - USA


Lovassport


Lovastusa egyéni


07.30. 13:30      tereplovaglás


Lovastusa csapat


07.30. 13:30      tereplovaglás


Műugrás


Férfi szinkron toronyugrás


07.30. 16:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 52 kg


07.30. 21:30      1. forduló


Férfi 81 kg


07.30. 22:45      1. forduló


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Röplabda


Női röplabda


csoportmérkőzés 07.30. 10:30 B Kína - Törökország


csoportmérkőzés 07.30. 12:30 B Szerbia - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.30. 15:45 A Dominikai K. - Oroszország


csoportmérkőzés 07.30. 17:45 B USA - Brazília


csoportmérkőzés 07.30. 21:00 A Olaszország - Japán


csoportmérkőzés 07.30. 23:00 A Nagy-Britannia - Algéria


Sportlövészet


Férfi légpuska


07.30. 10:00      selejtező


Magyar induló: Sidi Péter


07.30. 13:15      döntő


Súlyemelés


Férfi 62 kg


07.30. 11:00      B-csoport


07.30. 20:00      döntő


Női 58 kg


07.30. 13:30      B-csoport


07.30. 16:30      döntő


Tenisz


Férfi egyes


07.30. 12:30      2. forduló


Férfi páros


07.30. 12:30      2. forduló


Női páros


07.30. 12:30      2. forduló


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Torna


Férfi csapat


07.30. 17:30      döntő


Úszás


Férfi 200 gyors


07.30. 20:41      döntő


Férfi 100 hát


07.30. 20:56      döntő


Férfi 200 pillangó


07.30. 11:25      előfutamok


Magyar indulók: Biczó Bence, Cseh László


07.30. 21:30      elődöntő


Női 200 gyors


07.30. 11:00      előfutamok


Magyar indulók: Jakabos Zsuzsanna, Mutina Ágnes


07.30. 20:30      elődöntő


Női 100 hát


07.30. 20:49      döntő


Női 100 mell


07.30. 21:13      döntő


Női 200 vegyes


07.30. 11:49      előfutamok


Magyar indulók: Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn


07.30. 21:51      elődöntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vitorlázás


Férfi laser


07.30. 13:00      1. és 2. futam


Magyar induló: Berecz Zsombor


Férfi finn dingi


07.30. 15:00      3. és 4. futam


Férfi 49-es


07.30. 13:00      1. és 2. futam


Férfi csillaghajó


07.30. 15:05      3. és 4. futam


Női laser


07.30. 13:05      1. és 2. futam


Vívás


Női párbajtőr egyéni


07.30. 11:30      1. forduló


Magyar induló: Szász Emese


07.30. 12:50      2. forduló


07.30. 15:10      nyolcaddöntő


07.30. 16:30      negyeddöntő


07.30. 19:00      elődöntő


07.30. 20:10      a 3. helyért


07.30. 20:40      döntő


Vízilabda


Női vízilabda


csoportmérkőzés 07.30. 15:10 A Spanyolország - Kína


csoportmérkőzés 07.30. 16:30 B Olaszország - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.30. 19:20 B Nagy-Britannia - Oroszország


csoportmérkőzés 07.30. 20:40 A MAGYARORSZÁG - USA



Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. július
H K Sz Cs P Sz V
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend