Hirdetés
2012. július 29.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.07.29

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00

Program


Asztalitenisz


Férfi egyes


A második fordulóban:  Zwickl Dániel–Alekszandar Karakasevics (szerb)


Női egyes


07.29. 10:00      2. forduló


A második fordulóban:


11.00: Póta Georgina–Tian Yuan (horvát)/Berta Rodriguez (chilei)


07.29. 19:00      3. forduló


Cselgáncs


Férfi 66 kg


07.29. 10:37      1. forduló


Az 1. fordulóban: Ungvári Miklós – Adzsmal Faizzada (afgán)


07.29. 10:37      2. forduló


A legjobb 32 között: Ungvári Miklós/Adzsmal Faizzada – Eddermys Sanchez (belize-i)


07.29. 11:00      nyolcaddöntő


A nyolcaddöntőben Ungvári Miklós/ Eddermys Sanchez Rok Draksic (szlovén)/Ricardo Valderrama (venezuelai)


07.29. 11:00      negyeddöntő


07.29. 15:00      elődöntő


07.29. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.29. 17:10      döntő


Női 52 kg


07.29. 10:30      1. forduló


07.29. 10:30      2. forduló


07.29. 10:30      nyolcaddöntő


07.29. 10:30      negyeddöntő


07.29. 15:00      elődöntő


07.29. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.29. 17:00      döntő


Evezés


Férfi egypár


07.29. 10:50      reményfutam


Férfi kétpár


07.29. 10:30      reményfutam


Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős


07.29. 12:10      előfutamok


Magyar induló: Hirling Zsolt, Varga Tamás


Férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes


07.29. 10:40      reményfutam


Női egypár


07.29. 11:20      reményfutam


Női nyolcas


07.29. 12:50      előfutamok


Gyeplabda


Női gyeplabda


csoportmérkőzés 07.29. 09:30 B Új-Zéland - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.29. 11:45 A Hollandia - Belgium


csoportmérkőzés 07.29. 14:45 A Kína - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.29. 17:00 B Argentína - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 07.29. 20:00 A Nagy-Britannia - Japán


csoportmérkőzés 07.29. 22:15 B Németország - USA


Íjászat


Női csapat


07.29. 10:00      nyolcaddöntő


07.29. 16:00      negyeddöntő


07.29. 17:40      elődöntő


07.29. 18:33      a 3. helyért


07.29. 19:01      döntő


Kajak-kenu szlalom


Férfi C–1


07.29. 14:30      előfutam


Férfi K–1


07.29. 15:24      előfutam


Kerékpár


Női országúti mezőnyverseny


07.29. 13:00      döntő


Kézilabda


Férfi kézilabda


csoportmérkőzés 07.29. 10:30 A Izland - Argentína


csoportmérkőzés 07.29. 12:15 B Horvátország - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.29. 15:30 A Svédország - Tunézia


csoportmérkőzés 07.29. 17:15 B Spanyolország - Szerbia


csoportmérkőzés 07.29. 20:30 A Franciaország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 07.29. 22:15 B MAGYARORSZÁG - Dánia


Kosárlabda


Férfi kosárlabda


csoportmérkőzés 07.29. 10:00 A Nigéria - Tunézia


csoportmérkőzés 07.29. 12:15 B Brazília - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.29. 15:30 A USA - Franciaország


csoportmérkőzés 07.29. 17:45 B Spanyolország - Kína


csoportmérkőzés 07.29. 21:00 B Oroszország - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 07.29. 23:15 A Argentína - Litvánia


Labdarúgás


Férfi labdarúgás


csoportmérkőzés 07.29. 13:00 C Egyiptom - Új-Zéland


csoportmérkőzés 07.29. 15:30 B Mexikó - Gabon


csoportmérkőzés 07.29. 16:00 C Brazília - Fehéroroszország


csoportmérkőzés 07.29. 18:00 D Japán - Marokkó


csoportmérkőzés 07.29. 18:00 A Szenegál - Uruguay


csoportmérkőzés 07.29. 18:15 B Dél-Korea - Svájc


csoportmérkőzés 07.29. 20:45 A Nagy-Britannia - Arab Emírségek


csoportmérkőzés 07.29. 20:45 D Spanyolország - Honduras


Lovassport


Lovastusa egyéni


07.29. 11:00      díjlovaglás, 2. nap


Lovastusa csapat


07.29. 11:00      díjlovaglás, 2. nap


Műugrás


Női szinkron, 3 méter


07.29. 16:00      döntő


Ökölvívás


Férfi 60 kg


07.29. 14:30      1. forduló


Magyar induló: Varga Miklós


Férfi 69 kg


07.29. 23:00      1. forduló


Röplabda


Férfi röplabda


csoportmérkőzés 07.29. 10:30 A Nagy-Britannia - Bulgária


csoportmérkőzés 07.29. 12:30 B Oroszország - Németország


csoportmérkőzés 07.29. 15:45 A Ausztrália - Argentína


csoportmérkőzés 07.29. 17:45 B USA - Szerbia


csoportmérkőzés 07.29. 21:00 A Olaszország - Lengyelország


csoportmérkőzés 07.29. 23:00 B Brazília - Tunézia


Sportlövészet


Női légpisztoly


07.29. 10:00      selejtező


Magyar induló: Csonka Zsófia


07.29. 12:45      döntő


Női skeet


07.29. 10:00      selejtező


07.29. 15:00      döntő


Súlyemelés


Férfi 56 kg


07.29. 11:00      B-csoport


07.29. 20:00      döntő


Női 53 kg


07.29. 13:30      B-csoport


07.29. 16:30      döntő


Tenisz


Női egyes


07.29. 12:30      1. forduló


Az 1. fordulóban:


Később kijelölendő időpontban: Babos Tímea–Voszkobojeva (kazah)


Női páros


07.29. 12:30      1. forduló


Magyar indulók: Babos Tímea, Szávay Ágnes


Az 1. fordulóban: Babos Tímea, Szávay Ágnes–Hlaváckova, Hradecka (csehek)


Torna


Női egyéni és csapat


07.29. 10:30      selejtező


Magyar induló: Böczögő Dorina


Úszás


Férfi 200 gyors


07.29. 11:20      előfutamok


Magyar induló: Kozma Dominik


07.29. 20:37      elődöntő


Férfi 100 hát


07.29. 12:13      előfutamok


Magyar induló: Bohus Richárd


07.29. 21:25      elődöntő


Férfi 100 mell


07.29. 21:08      döntő


Férfi 4x100 gyorsváltó


07.29. 13:05      előfutamok


Magyar induló: Magyarország


07.29. 21:54      döntő


Női 400 gyors


07.29. 12:33      előfutamok


Magyar indulók: Kapás Boglárka, Risztov Éva


07.29. 21:15      döntő


Női 100 hát


07.29. 11:00      előfutamok


Magyar induló: Povázsay Eszter


07.29. 21:44      elődöntő


Női 100 mell


07.29. 11:51      előfutamok


07.29. 20:48      elődöntő


Női 100 pillangó


07.29. 20:30      döntő


Vitorlázás


Férfi finn dingi


07.29. 13:00      1. és 2. futam


Férfi csillaghajó


07.29. 14:35      1. és 2. futam


Vívás


Férfi kard egyéni


07.29. 11:30      1. forduló


Magyar induló: Szilágyi Áron


07.29. 12:30      2. forduló


07.29. 14:10      nyolcaddöntő


07.29. 15:10      negyeddöntő


07.29. 19:00      elődöntő


07.29. 19:50      a 3. helyért


07.29. 20:10      döntő


Vízilabda


Férfi vízilabda


csoportmérkőzés 07.29. 11:00 A Görögország - Horvátország


csoportmérkőzés 07.29. 12:20 A Kazahsztán - Spanyolország


csoportmérkőzés 07.29. 15:10 A Olaszország - Ausztrália


csoportmérkőzés 07.29. 16:30 B MAGYARORSZÁG - Szerbia


csoportmérkőzés 07.29. 19:20 B Románia - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 07.29. 20:40 B Montenegró - USA

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. július
H K Sz Cs P Sz V
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend