Hirdetés
2012. július 28.

Londoni Olimpia részletes napi programja - 2012.07.28

Helyszín: London
Kezdési időpont: 14:00


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Program


Asztalitenisz


Férfi egyes


07.28. 10:45      selejtező


07.28. 17:00      1. forduló


Magyar indulók: Pattantyús Ádám, Zwickl Dániel


Az első fordulóban: Pattantyús Ádám–William Henzell (ausztrál)


Zwickl Dániel–Allan Bentsen (dán)


Női egyes


07.28. 10:00      selejtező


07.28. 12:15      1. forduló


Magyar induló: Tóth Krisztina


Az első fordulóban: Tóth Krisztina–Fabiola Ramos (venezuelai)


Cselgáncs


Férfi 60 kg


07.28. 10:30      1. forduló


07.28. 10:58      2. forduló


07.28. 12:22      nyolcaddöntő


07.28. 13:04      negyeddöntő


07.28. 15:28      vigaszág - bronzmérkőzés


07.28. 15:42      elődöntő


07.28. 17:10      döntő


Női 48 kg


07.28. 10:30      1. forduló


07.28. 10:44      2. forduló


07.28. 11:15      nyolcaddöntő


Magyar induló: Csernoviczki Éva


A nyolcaddöntőben: Csernoviczki Éva Éva – Brigit Ente (holland)


07.28. 12:50      negyeddöntő


A negyeddöntőben Csernoviczki Éva/Brigit Ente (holland)–Charline van Snick (holland)/Dzsung Jeon Csung (dél-koreai)


07.28. 15:00      vigaszág - bronzmérkőzés


07.28. 15:14      elődöntő


07.28. 17:00      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Evezés


Férfi egypár


07.28. 13:30      előfutamok


Férfi kétpár


07.28. 11:30      előfutamok


Férfi kormányos nélküli kettes


07.28. 13:00      előfutamok


Magyar induló: Simon Béla, Széll Domonkos


Férfi négypárevezős


07.28. 12:30      előfutamok


Férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes


07.28. 12:00      előfutamok


Férfi nyolcas


07.28. 11:10      előfutamok


Női egypár


07.28. 14:30      előfutamok


Női kormányos nélküli kettes


07.28. 10:30      előfutamok


Női négypár


07.28. 10:50      előfutamok


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Íjászat


Férfi csapat


07.28. 10:00      nyolcaddöntő


07.28. 16:00      negyeddöntő


07.28. 17:40      elődöntő


07.28. 18:33      a 3. helyért


07.28. 19:01      döntő


Kerékpár


Férfi országúti mezőnyverseny


07.28. 11:00      döntő


Magyar induló: Lovassy Krisztián


Kézilabda


Női kézilabda


csoportmérkőzés 07.28. 10:30 A Oroszország - Angola


csoportmérkőzés 07.28. 12:15 B Spanyolország - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.28. 15:30 A Horvátország - Brazília


csoportmérkőzés 07.28. 17:15 B Dánia - Svédország


csoportmérkőzés 07.28. 20:30 A Montenegró - Nagy-Britannia


csoportmérkőzés 07.28. 22:15 B Norvégia - Franciaország


Kosárlabda


Női kosárlabda


csoportmérkőzés 07.28. 10:00 A Kína - Csehország


csoportmérkőzés 07.28. 12:15 B Kanada - Oroszország


csoportmérkőzés 07.28. 15:30 A Törökország - Angola


csoportmérkőzés 07.28. 17:45 A USA - Horvátország


csoportmérkőzés 07.28. 21:00 B Brazília - Franciaország


csoportmérkőzés 07.28. 23:15 B Ausztrália - Nagy-Britannia


Labdarúgás


Női labdarúgás


csoportmérkőzés 07.28. 13:00 B Japán - Svédország


csoportmérkőzés 07.28. 15:30 A Új-Zéland - Brazília


csoportmérkőzés 07.28. 15:45 B Kanada - Dél-Afrika


csoportmérkőzés 07.28. 18:00 C USA - Kolumbia


csoportmérkőzés 07.28. 18:15 A Nagy-Britannia - Kamerun


csoportmérkőzés 07.28. 20:45 C Franciaország - Észak-Korea


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Lovassport


Lovastusa egyéni


07.28. 11:00      díjlovaglás, 1. nap


Lovastusa csapat


07.28. 11:00      díjlovaglás, 1. nap


Ökölvívás


Férfi 56 kg


07.28. 14:30      1. forduló


Férfi 75 kg


07.28. 23:00      1. forduló


Magyar induló: Harcsa Zoltán


Röplabda


Női röplabda


csoportmérkőzés 07.28. 10:30 A Algéria - Japán


csoportmérkőzés 07.28. 12:30 B Kína - Szerbia


csoportmérkőzés 07.28. 15:45 A Nagy-Britannia - Oroszország


csoportmérkőzés 07.28. 17:45 A Olaszország - Dominikai K.


csoportmérkőzés 07.28. 21:00 B USA - Dél-Korea


csoportmérkőzés 07.28. 23:00 B Brazília - Törökország


Sportlövészet


Férfi légpisztoly


07.28. 13:00      selejtező


07.28. 16:30      döntő


Női légpuska


07.28. 09:15      selejtező


07.28. 12:00      döntő


Strandröplabda


Férfi strandröplabda


07.28. 12:00      csoportmérkőzések


Női strandröplabda


07.28. 10:00      csoportmérkőzések


Súlyemelés


Női 48 kg


07.28. 16:30      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Tenisz


Férfi egyes


07.28. 12:30      1. forduló


Női egyes


07.28. 12:30      1. forduló


Magyar induló: Babos Tímea, Szávay Ágnes


Az 1. fordulóban: Babos Tímea–Voszkobajeva (kazah), Szávay Ágnes–Baltacha (brit)


Férfi páros


07.28. 14:30      1. forduló


Női páros


07.28. 12:30      1. forduló


Magyar indulók: Babos Tímea, Szávay Ágnes


Az 1. fordulóban: Babos Tímea, Szávay Ágnes–Hlaváckova, Hradecka (csehek)


Tollaslabda


Férfi egyes


07.28. 10:09      csoportmérkőzések


Női egyes


07.28. 09:30      csoportmérkőzések


Férfi páros


07.28. 13:30      csoportmérkőzések


Női páros


07.28. 10:07      csoportmérkőzések


Vegyes páros


07.28. 09:30      csoportmérkőzések


Torna


Férfi egyéni és csapat


07.28. 12:00      selejtező


Magyar indulók: Berki Krisztián (lólengés), Hidvégi Vid (egyéni összetett)


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Úszás


Férfi 400 gyors


07.28. 11:52      előfutamok


Magyar induló: Kis Gergő


07.28. 20:49      döntő


Férfi 100 mell


07.28. 12:52      előfutamok


Magyar induló: Gyurta Dániel


07.28. 21:30      elődöntő


Férfi 400 vegyes


07.28. 11:00      előfutamok


Magyar indulók: Cseh László, Verrasztó Dávid


07.28. 20:30      döntő


Női 100 pillangó


07.28. 11:34      előfutamok


Magyar induló: Szilágyi Liliána


07.28. 20:40      elődöntő


Női 400 vegyes


07.28. 12:17      előfutamok


Magyar induló: Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna


07.28. 21:09      döntő


Női 4x100 gyorsváltó


07.28. 13:11      előfutamok


07.28. 21:40      döntő


A legfrissebb Olimpiai hírekhez kattintson ide: olimpia.férfihirek.hu


Vívás


Női tőr egyéni


07.28. 11:30      1. forduló


Magyar induló: Mohamed Aida


Az első fordulóban: Mohamed Aida–Nzingha Prescod (amerikai)


07.28. 12:50      2. forduló


07.28. 15:10      nyolcaddöntő


07.28. 16:30      negyeddöntő


07.28. 19:00      elődöntő


07.28. 20:10      a 3. helyért


07.28. 20:40      döntő

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2012. július
H K Sz Cs P Sz V
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend