Hirdetés
2011. július 31.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 31. vasárnapi program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek:


Egész nap     Muharay Hagyonyőrző Együttes Bag, Fix Stimm Zenekar  - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


11:00     "Behangoló" - Bara zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


11:30     Amadinda - Ütősvölgy záróhangverseny  - Művelődési Ház (Taliándörögd)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben - Palya-udvar (Kapolcs)


Gáll Isis: Hárfa-zongora koncert  - Király Udvar (Kapolcs)


15:00     Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


15:30     Benkő Zsolt zenél  - Király Udvar (Kapolcs)


16:00     Bereczky Csilla és Csuja Imre zenés-verses előadása  - Király Udvar (Kapolcs)


Konzervnyitó Akciócsoport Extra a Művészetek Völgyében, vendég: Sebő Ferenc  - Palya-udvar (Kapolcs)


18:00     Misztrál együttes  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


19:00     Kaláka Völgyzáró Koncert  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Völgyzáró meglepetés buli  - Király Udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party  - Kultúr (Vigántpetend)


Hármasoltár - József Attila - Jim Morrison - Vlagyimir Viszockij  - Gástya árok (Kapolcs)


Záróbuli DJ Nairobival  - Palya-udvar (Kapolcs)


21:30     Vujicsics együttes  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:30     Gayer Mátyás Quartet, Tony Lakatos Quintet (D)  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Színházi programok:


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


17:00     Tóth János irodalmi stand up műsora - Király Udvar (Kapolcs)


21:00     Hármasoltár - Gástya árok (Kapolcs)


Egyéb programok:


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1900-1945 - Ősök Háza (Taliándörögd)


9:00     Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


Versfitnesz - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: századelői receptek - Bede Róbert-Szőke András - Ősök Háza (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Konta Noémi: Mesélô csembaló - családi csembalómatiné hangszerbemutatóval - Király Udvar (Kapolcs)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


10:30     Bátky András: Mesés délelőtt - Palya-udvar (Kapolcs)


Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Garatöblítés, garatetetés - Falumalom-Molnárház (Kapolcs)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


13:00     Bernád Ilona: Gyermekáldás, bábáskodás a magyar néphagyományban - Király Udvar (Kapolcs)


Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


13:30     Hangos-beszélő - Vendég: Pintér Béla (színész, rendező) - Palya-udvar (Kapolcs)


14:00     Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


Káplár Éva: A biztonságos szülés és az önbizalom - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Páll Orsolya, Kiss Tibor Cece: Finom hangolódás - Király Udvar (Kapolcs)


15:00     Kaláka - Lackfi: Apám kakasa - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Művészettörténeti előadássorozat: Változás, Trianon - Felhősi István - Ősök Háza (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


16:00     Bereczky Csilla és Csuja Imre zenés-verses előadása - Király Udvar (Kapolcs)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Kenyérszentelés, zárás - Ősök Háza (Taliándörögd)


17:00     Völgyzárás - Tengerecki Kaláka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


20:30     A Beáról készült Filmszemle-díjas dokumentumfilm, a Szerelmes Földrajz sorozat Egyszálmagam című filmjének vetítése - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend