Hirdetés
2011. július 29.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 29. pénteki program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek:


Egész nap     Alsónyéki és Bogyiszlói Hagyományőrző Együttes, Fábián Éva, Bogyiszlói Népizenekar    - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Szalóki Ági: Gingalló családi koncert - Palya-udvar (Kapolcs)


11:00     Amadinda - Családi hangverseny - Művelődési Ház (Taliándörögd)


"Behangoló" - Bara zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Sebő Együttes - Erdei dalnokverseny - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


13:30     Döge Csaba és fúvós zenekara  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Kosbor Trió - Pilinszky - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


15:30     Benkő Zsolt zenél  - Király Udvar (Kapolcs)


17:00     Zenés versimpró Csukás Istvánnal és a Sebő együttessel  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


17:30     Berecz András ének- és mesemondó műsora   (világ-, népzene) - Palya-udvar (Kapolcs)


18:00     Burns Katalin és a Hajna koncertje  (világ-, népzene) - Református templom (Taliándörögd)


Nyeső Mari és zenekara  (világ-, népzene) - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


19:00     Füzesgyarmati Hagyományőrző Egyesület Népdalköre  (világ-, népzene) - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Misztrál zenekar tagjainak koncertje   (könnyű) - Király Udvar (Kapolcs)


Róbert György (blockflöte) és Szabó István (lant, ének)   (komoly) - Katolikus templom (Kapolcs)


19:30     Kiss Tamás és fúvószenekara  (világ-, népzene) - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Sebő - József Attila   (világ-, népzene) - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:00     Döge Csaba és fúvós zenekara  (világ-, népzene) - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Tömösközi László hangversenye  (komoly) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


20:30     Berecz András és zenészbarátai: Hazakísérlek   (világ-, népzene) - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Fotelos koncert   (világ-, népzene) - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party  (könnyű) - Kultúr (Vigántpetend)


Gál István és zenekara  (világ-, népzene) - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


21:30     Kaláka együttes    (világ-, népzene) - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Fonó zenekar    (világ-, népzene) - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


22:30     DJ Suefo  (könnyű) - Palya-udvar (Kapolcs)


Gyárfás - Szaniszló Duó, Balázs József Quintet  (jazz) - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Színházi program:


10:00     Zöld Péter meséje - Király Udvar (Kapolcs)


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


17:30     Berecz András ének-és mesemondó műsora - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Amerikai ima - Gástya árok (Kapolcs)   - a Csokonai Színház (Debrecen) vendégjátéka


22:00     Happy Hour - Kultúrház, Taliándörögd (Taliándörögd)   - a Szegedi Focus Műhely (Szeged) vendégjátéka


Egyéb program


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Tengerecki - kalákában a Kalákával és Boka Gáborral! - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1700-1800 - Ősök Háza (Taliándörögd)


Sárréti gasztro - Kovács István Vésztő-Mágor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


9:00     Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


Versfitnesz - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


9:30     Geotúra a Királykőhőz - Felső Iskola (Kapolcs)


10:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Előadás: Fűben fában orvosság - séta a környéken (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: ételek Mária Terézia korából - Bede Róbert-Szőke András - Ősök Háza (Taliándörögd)


Füzesgyarmati Népi Kismesterségek és Kézművesek Egyesülete - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Megújuló Malmok - molinológiai workshop - Faluház (Kapolcs)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


Tegyiek, Taliánok - folytatás - Nagy István informatikus - Ősök Háza (Taliándörögd)


13:00     Csákvári Judit: Női szereplehetőségek a 21. században - Király Udvar (Kapolcs)


Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


13:30     Szeghalmi Mazsorett Együttes Nefelejcs Csoportja - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


14:00     Árvalányhaj Kamara Táncegyüttes, Bucsa - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Csákvári Judit: Ülünk. Szülünk? - körbeülős beszélgetés a női szerepekről - Király Udvar (Kapolcs)


Füzesgyarmati Népi Kismesterségek és Kézművesek Egyesülete - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Sárrét Virágai Tánccsoport, Bucsa - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


14:30     Hangos-beszélő - vendég: Nemes Takách Kata - Palya-udvar (Kapolcs)


15:00     Művészettörténeti előadássorozat: Veszprém, Bucher Xavér - Felhősi István - Ősök Háza (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


16:00     Előadás: Villanymozdony, sárkányrepülő, avagy energiatakarékosság gyerekeknek (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Hobológia - Kávéház (Kapolcs)


Káplár Éva: Az érintés fontossága és jelentősége a szülés alatt - sajátélmény-műhely tánccal - Király Udvar (Kapolcs)


Rokokó zenéje - Dr. M. Tóth Antal egyetemi tanár, zenetörténész - Veszprém - Ősök Háza (Taliándörögd)


17:00     Előadás: Méltányos kereskedelem (Fair Trade) (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


17:30     Pajta-klub - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


18:30     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


19:00     Füzesgyarmati Népi Kismesterségek és Kézművesek Egyesülete - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     KalákaMozi - Kaláka meglepetéskoncert, 180 perces DVD - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend