Hirdetés
2011. július 28.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 28. csütörtöki program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek:


Egész nap     Iglice Táncegyüttes és Muskátli hagyonyőrző Együttes Varsány, Dűvő Zenekar - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


11:00     Álomkófic - a Misztrál együttes koncertje gyerekeknek - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


"Behangoló" - Bara zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


15:00     Liliomtánc - a Túlpart együttes koncertje  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


15:30     Oravecz Péter költő, gitárművész koncertje - Király Udvar (Kapolcs)


17:00     Marquise Együttes - Katolikus Templom (Vigántpetend)


Zenés versimpró Horkay Hörcher Ferenccel és a Misztrál együttessel  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     Buda Folk Band  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


19:00     Amadinda Ütőegyüttes koncertje  - Katolikus templom (Kapolcs)


Mohácsy Albert és a MagyarVista Social Club  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Oravecz Péter és a KÜMDJE zenekar  - Király Udvar (Kapolcs)


19:30     Hangzó Helikon: Misztrál - Dsida  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:30     Berecz András: Háry János emlékest  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Szőke Nikoletta trió  - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party  - Kultúr (Vigántpetend)


21:30     Parno Graszt  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Palya Bea - Szefárd trió  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Stereo Partizan buli  - Palya-udvar (Kapolcs)


22:30     Gero Jazz Quartet (SK), Loop Doctors  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Színházi program:


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


12:00     Ölelkezzetek, egyszárnyúak! - Király Udvar (Kapolcs)


21:00     Csavargók tízparancsolata  (120 perc) - Gástya árok (Kapolcs)   - a Csokonai Színház (Debrecen) vendégjátéka


Happy Hour - Kultúrház, Taliándörögd (Taliándörögd)   - a Szegedi Focus Műhely (Szeged) vendégjátéka


Egyéb program


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Tengerecki - kalákában a Kalákával és Boka Gáborral! - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1500-1600 Protestantizmus, Pázmány - Ősök Háza (Taliándörögd)


9:00     Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


Versfitnesz - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


9:30     Geotúra a Királykőhőz - Felső Iskola (Kapolcs)


Szabad tánc és mozgás - Palya-udvar (Kapolcs)


10:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: barokk kori ételek - Bede Róbert-Szőke András - Ősök Háza (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


Varró Dániel: Akinek a lába hatos - felolvasás gyerekeknek és szüleiknek - Király Udvar (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


12:00     Sárréti gasztro - Kovács István Vésztő-Mágor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


13:00     Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Pongrácz Dóra: Az anya-magzat kapcsolatanalízistől a transzperszonalitásig - Király Udvar (Kapolcs)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


13:30     Soundpainting workshop Gryllus Samuval - Palya-udvar (Kapolcs)


14:00     Boka Gábor - János Vitéz hiteles története - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Irodalmi Homokozó - vezeti Szentmártoni János költő - Király Udvar (Kapolcs)


Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Sallay Viola, M. Dulácska Csilla, Martos Tamás: Gyógyító szülés - beszélgetőcsoport - Király Udvar (Kapolcs)


15:00     Füzesgyarmati Népi Kismesterségek és Kézművesek Egyesülete - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Művészettörténeti előadássorozat: Barokk - Felhősi István (Előadás, beszélgetés) - Ősök Háza (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


16:00     Barokk zene - Dr. M. Tóth Antal egyetemi tanár, zenetörténész - Veszprém (Előadás, beszélgetés) - Ősök Háza (Taliándörögd)


Előadás: Kisember a nagyvilágért (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Hobológia - Kávéház (Kapolcs)


Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


Sárrét Virágai Tánccsoport, Bucsa - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Versfitnesz ebéd után - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


16:30     Hangos-beszélő - Vendég: Gryllus Samu - Palya-udvar (Kapolcs)


17:00     Tömegír (slam poetry), zenél Benkő Zsolt - Király Udvar (Kapolcs)


17:30     Pajta-klub - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Szeghalmi Mazsorett Együttes Nefelejcs Csoportja - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


19:00     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     KalákaMozi - magyar népmesék - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend