Hirdetés
2011. július 26.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 26. keddi program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek:


Egész nap     Isaszegi Táncegyüttes és Veresegyház Hagyományőrző Együttes, Zagyva Banda - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Hétpendely  - Király Udvar (Kapolcs)


11:00     "Behangoló" - Bara zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Csintekerintő - Bognár Szilvi és zenekara - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Cuháré Citerazenekar, Körösladány  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


Hétpendely - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Bartók Béla Népdalkör  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Benkő Zsolt zenél  - Király Udvar (Kapolcs)


Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


16:00     Lamm Dávid szólókoncert, vendég: Palya Bea és Soós Márton (nagybőgő)  - Palya-udvar (Kapolcs)


17:00     Claudio Monteverdi: Madrigali Guerreri et Amorosi  - Katolikus Templom (Vigántpetend)


Zenés versimpró Tóth Krisztinával és Radványi Balázzsal  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     Paganza zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Palya Bea Egyszálének koncertje  - Palya-udvar (Kapolcs)


19:00     Bajdázó koncert  - Király Udvar (Kapolcs)


Fanfara Complexa  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


19:30     Hangzó Helikon: Szélkiáltó - Márai  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:30     Kerekes Band  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Snétberger Ferenc szólókoncert  - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party  - Kultúr (Vigántpetend)


21:30     Bognár Szilvi és az etNoé  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Söndörgő  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


22:30     Ávéd Balance, Szőke Nikoletta "B" verzió Projekt  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Stereo Partizan buli  - Palya-udvar (Kapolcs)


Színházi program:


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


21:00     Tudod, hogy nincs bocsánat  - Gástya árok (Kapolcs)   - a Új Színház (Budapest) vendégjátéka


Egyéb program:


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1400-1500 - Katolikus Templom (Taliándörögd)


9:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


Pásztorné Nagy Éva - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


9:30     Geotúra indulás - Felső Iskola (Kapolcs)


Testtudati munka - Palya-udvar (Kapolcs)


10:00     Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: Mátyás, Kinizsi kora - szárnyasok - Bede Róbert-Szőke András - Ősök Háza (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Gombolyító - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Ehető virágok - Előadás és bemutató (plébánia) (Előadás, beszélgetés) - Ősök Háza (Taliándörögd)


Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


12:00     Sárréti gasztro - Kovács István Vésztő-Mágor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


13:00     Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Novák Jula: Hogyan születik a baba? - felnőtteknek - Király Udvar (Kapolcs)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


14:00     Berényi Grilla: Amikor a fájdalom táncba hív - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


Brinzanek Zsuzsa, Laszlovszki Ágnes: Finom hangolódás magunkra, egymásra, babára, bábára, orvosra és sorsra - Király Udvar (Kapolcs)


Irodalmi homokozó - vezeti Rózsássy Barbara költő - Király Udvar (Kapolcs)


Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Varga Gizella és kézművesek, Vésztő + Nagy Irén - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Művészettörténeti előadássorozat: Reneszánsz - Felhősi István - Katolikus Templom (Taliándörögd)


Száz vers - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


16:00     Beszélgetés a hetedik parancsolatról - Református templom (Taliándörögd)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Körös-Sárréti Hagyományörző Íjász Egyesület, Szeghalom - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Mérték - mértéktelenség - Felső Iskola (Kapolcs)


Reneszánsz zene - Dr. M. Tóth Antal egyetemi tanár, zenetörténész - Veszprém - Ősök Háza (Taliándörögd)


16:30     Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


17:30     Pajta-klub - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Tömegír (sleam poetry), zenél Benkő Zsolt - Király Udvar (Kapolcs)


19:00     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     KalákaMozi - magyar népmesék - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Képmeditáció - Református templom (Taliándörögd)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend