Hirdetés
2011. július 25.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 25. hétfői program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek


Egész nap     Csajgurás Táncegyüttes és Hagyományőrző Együttes Kalocsa, Sióagárdi Népi Együttes, Fonó Zenekar és Agócs Gergely - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Zúgató zenekar  - Király Udvar (Kapolcs)


11:00     Nyeső Mari: Meteorológus  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


Zúgató zenekar  - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Bara zenekar - "hangulat-fenntartó" zenélgetés  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Bartók Béla Népdalkör  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Hangzó Helikon: Ferenczi György - Petőfi  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


16:00     Az Egykutya - Berta Zsolt és zenekara  - Király Udvar (Kapolcs)


EAR Együttes - Élő CD bemutató  - Katolikus templom (Kapolcs)


16:30     Bolya Mátyás és Szokolay Dongó Balázs duókoncertje  - Palya-udvar (Kapolcs)


17:00     Zenés versimpró Lackfi Jánossal, Lovasi Andrással, Heidl Györggyel, Szabó Attilával  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     Colombre Band  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


EAR Együttes koncert  - Katolikus templom (Kapolcs)


19:00     Egykutya koncert  - Király Udvar (Kapolcs)


19:30     Hangzó Helikon: Lovasi - Lackfi  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:30     Bárcsak ez az éjszaka... Szalóki Ági  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Sárik Péter Trió Vendég: Palya Bea  - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party  - Kultúr (Vigántpetend)


21:30     Arcangeli - Zenész Társulat  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Dresch Quartet  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Esti lounge zene  - Palya-udvar (Kapolcs)


22:30     Equinox, Hárs Hegy Band  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Színházi program:


11:00     Gyerekszínház Birizló-Szabó Irénnel - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


21:00     Látja Isten, hogy állok a napon - Gástya árok (Kapolcs)   - a Budapesti Kamaraszínház - Ericsson Stúdió (Budapest) vendégjátéka


Egyéb program


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1200-1300, Szép Fülöp, klastrom, Dörögdi Miklós - Ősök Háza (Taliándörögd)


9:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


10:00     Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei. Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: Bede Róbert-Szőke András (plébániaudvar) - Ősök Háza (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Gombolyító - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Kolostorromok - Dörögd és Almád - Hangodi László történész - Ősök Háza (Taliándörögd)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


Sakk szimultán Krizsán Edith nemzetközi mesterrel - Ősök Háza (Taliándörögd)


13:00     Asszonyságok díja - szövegek a szülésről - Király Udvar (Kapolcs)


Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


14:00     Berényi Grilla: Apák szerepe a szülésben - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


Irodalmi kalapozó - vezeti Szentmártoni János költő - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Körös-Sárréti Hagyományörző Íjász Egyesület, Szeghalom - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Pásztorné Nagy Éva - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Rácz Ernő kézműves, Szeghalom+Hajdu Ildikó kézműves - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Varga Gizella és kézművesek, Vésztő+ Nagy Irén - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


14:30     Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


15:00     Művészettörténeti előadássorozat: Gótika, pálosok - Felhősi István - Ősök Háza (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


16:00     Beszélgetés a második parancsolatról - Református templom (Taliándörögd)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Rédey Szilvia: Születési és homeopátiás folyamatok kísérése - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


17:00     Geotúra indulás - Felső Iskola (Kapolcs)


Tömegír - Király Udvar (Kapolcs)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


18:30     Sárik Péter és Bátky András: Kora esti mese felnőtteknek - Palya-udvar (Kapolcs)


19:00     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     KalákaMozi - magyar mondák - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend