Hirdetés
2011. július 24.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 24. vasárnapi program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

2011 július 24. vasárnapi program


Koncertek


Egész nap     Gencsapáti Hagyományőrző Táncegyűttes, a Boglya Zenekar és Halmos Béla  - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Közös éneklés és improvizáció Szalóki Ágival - Király Udvar (Kapolcs)


11:00     "Behangoló" - Bara zenekar  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Hegyi beszéd - Dalok Máté evangéliuma alapján  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


11:30     Vadrózsa Népdalkör, Ecsegfalva  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


Közös éneklés és improvizáció Szalóki Ágival  - Király Udvar (Kapolcs)


14:00     Medley együttes  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Lámpafény - Harcsa Veronika Quartet  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


16:00     Zenei workshop Ferenczi György és a Rackajam irányításával  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


17:00     Liszt Ferenc: Via Crucis  - Katolikus Templom (Vigántpetend)


Zenés versimpró Vörös Istvánnal, Gryllus Dániellel és Becze Gáborral  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     Palya Bea és Szokolay Dongó Balázs duókoncertje  - Palya-udvar (Kapolcs)


19:00     CimbaliBand  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Táncház - zenél Kovács Mihály és zenekara  - Király Udvar (Kapolcs)


19:30     Hangzó Helikon: Kaláka - Kosztolányi, vendég: Máté Gábor  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:30     Snétberger Ferenc Trió  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


21:00     Árok Party  - Kultúr (Vigántpetend)


Fényfestés és koncert   - Kultúr (Vigántpetend)


21:30     Ferenczi György és a Rackajam  - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Esti lounge zene - Palya-udvar (Kapolcs)


Lajkó Félix és Brasnyó Antal  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


22:30     Bágyi Balázs - P. Szabó Dániel Duó, Band of Gypsys Reincarnations  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


Színházi program


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


12:00     A Szentesi Horváth Mihály Drámatagozatos Gimnázuim utcaszínháza - Tókert (Vigántpetend)


14:00     Impró-műhely - Palya-udvar (Kapolcs)   - a Momentán Társulat (Budapest) vendégjátéka


Nap Panni kalandjai  (zenés mesejáték, 70 perc) - Király Udvar (Kapolcs)   - a Pinceszínház (Budapest) vendégjátéka


Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


15:00     A Szentesi Horváth Mihály Gimnázium utcaszínháza - Szabadtéri Színpad (Taliándörögd)


18:00     A Szentesi Horváth Mihály Gimnázium utcaszínháza - Felső Iskola (Kapolcs)


19:30     RögvEst  - Palya-udvar (Kapolcs)   - a Momentán Társulat (Budapest) vendégjátéka


Egyéb programok


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:00     Osztályfőnöki óra - 1000-1200 - Katolikus Templom (Taliándörögd)


8:30     Bakony-Balaton Geopark stand - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


9:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


9:30     Családi szabad tánc és mozgás - Palya-udvar (Kapolcs)


10:00     Előadás: "Mindenki Múzeuma" az erdőben - Interaktív előadás (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Főzőverseny: Bede Róbert-Szőke András - Ősök Háza (Taliándörögd)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


KLIKK - Klímabarát kisközösségek bemutatkozása - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


Zöld Udvar - Felső Iskola (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Gombolyító - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Fogyatékkal élőkkel foglalkozó 7 katolikus szervezet bemutatkozása - Ősök Háza (Taliándörögd)


Garatöblítés, garatetetés - Falumalom-Molnárház (Kapolcs)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


12:00     Előadások, Felhőnjárók, Csengettyűs zenekar - Ősök Háza (Taliándörögd)


Sárréti gasztro - Kovács István Vésztő-Mágor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


13:00     Berényi Grilla: Amikor a fájdalom táncba hív - Király Udvar (Kapolcs)


Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Tárlatvezetés Szőke Andrással - Ősök Háza (Taliándörögd)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


14:00     Irodalmi homokozó - vezeti Prágai Tamás költő - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Könyvbemutató - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Rácz Ernő kézműves, Szeghalom+Hajdu Ildikó kézműves - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Rendhagyó Kézműves Iskola nem csak gyerekeknek - Új Iskola (Taliándörögd)


Szántai Gabriella: Anyának születni - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


15:00     Családi nap - Kézműves foglalkozások gyerekeknek, akiknek szülei így részt vehetnek a templomi programokon - Református templom (Taliándörögd)


Dékány Margit kerámiakészítő - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Művészettörténeti előadássorozat: Román kor, püspökség - Felhősi István - Ősök Háza (Taliándörögd)


Sakk szimultán Krizsán Edith nemzetközi mesterrel - Kávéház (Kapolcs)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


Zöld Udvar - Felső Iskola (Kapolcs)


16:00     Családi nap - öt szeretetnyelvről - interaktív előadás - Református templom (Taliándörögd)


Dézsi Réka-Berényi Grilla: Beszélgetés az Orgasmic Birth című film kapcsán - Király Udvar (Kapolcs)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


Kányádi Sándor lírája a Kalákával - Toldi Éva tanár, újságíró Veszprém - Ősök Háza (Taliándörögd)


17:00     Családi nap - Könyvbemutató - Református templom (Taliándörögd)


Geotúra indulás - Felső Iskola (Kapolcs)


17:30     Pajta-klub - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


18:00     Családi nap - Az idő középpontja - Református templom (Taliándörögd)


J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Tömegír (slam poetry) Zenél: Benkő Zsolt - Király Udvar (Kapolcs)


18:30     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


19:30     Válogatás a Balázs Béla Stúdió filmjeiből - experimentalista elképzelések - Új Iskola (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     Családi nap - Képmeditáció - Református templom (Taliándörögd)


KalákaMozi - Mesék Mátyás királyról - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend