Hirdetés
2011. július 23.

21. Művészetek Völgye - 2011 július 23. szombati program

Helyszín: Kapolcs,Taliándörögd,Vigántpetend
Kezdési időpont: 07:30

Koncertek


Egész nap     Kapuvári Hagyományőrző Táncegyüttes, Vitnyédi Énekes Lenke Hagyományőrző Együttes   - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Zenés versimpró - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


10:00     Boja  - Király Udvar (Kapolcs)


11:00     "Behangoló" - Bara zenekar - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Gryllus Vilmos: Dalok  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


11:30     Vadrózsa Népdalkör, Ecsegfalva  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


12:00     Déli Palya-udvar - Zene ebédidőben  - Palya-udvar (Kapolcs)


Improvizációs örömzene Szabó Andreával - Király Udvar (Kapolcs)


13:00     Szalóki Ágnes, Kovács Róza, Nagy Veronika Ildikó  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


14:00     Vadrózsa Népdalkör, Ecsegfalva  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


15:00     Volt egyszer, volt egy kis zsidó - Gryllus Dániel, Gryllus Vilmos, Szalóki Ági  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


15:30     Huzella Péter koncertje - Király Udvar (Kapolcs)


16:00     Forte és Piano - a Genzinger Fortepiano Trio Haydn-műsora  - Katolikus templom (Kapolcs)


17:00     Balázs Gergely loop-produkció  - Palya-udvar (Kapolcs)


Tercina Énekegyüttes  - Katolikus Templom (Vigántpetend)


Zenés versimpró Kányádi Sándorral és a Kaláka együttessel   - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


18:00     Rutkai Bori és a Specko Jedno - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


19:00     "Európai népek zenéje" - a Szolnoki Szimfonikus Zenekar, vez.: Bolyky Zoltán  - Gástya árok (Kapolcs)


19:30     Hangzó Helikon: Kaláka - Kányádi  - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


20:00     Medley együttes  - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:30     Nikola Parov Quartet és Herczku Ági  - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


Szó és szaxofon - Esterházy Péter és Dés László közös produkciója  - Palya-udvar (Kapolcs)


21:00     Árok Party - Kultúr (Vigántpetend)


Zoltán Zsolt Osztváta együttes - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


21:30     Szirtes Edina "Mókus" és a Fabula Rasa - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


22:00     Jazzlingz - jazz standard és saját szerzemények - Új Iskola (Taliándörögd)


22:30     Esti lounge zene  - Palya-udvar (Kapolcs)


Nigun, Fábián Juli Jazz Riff  - Szerencsejáték Jazz Színpad (Kapolcs)


23:00     Groovy Tune  - Új Iskola (Taliándörögd)


Napra   - Hangvető világ- és népzenei színpad (Taliándörögd)


0:30     DJ balee & dava  - Új Iskola (Taliándörögd)


Színházi programok


11:00     Miért döntöttem így? - út a szülésig - Király Udvar (Kapolcs)


12:00     A Szentesi Horváth Mihály Drámatagozatos Gimnázuim utcaszínháza - Tókert (Vigántpetend)


14:00     Papírszínház - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


15:00     A Szentesi Horváth Mihály Gimnázium utcaszínháza - Szabadtéri Színpad (Taliándörögd)


18:00     A Szentesi Horváth Mihály Gimnázium utcaszínháza - Felső Iskola (Kapolcs)


Egyéb események:


Egész nap     Borudvar a Sörházban színes programokkal - Borház a Sörházban (Kapolcs)


Mindennap - fogyatékkal élőkkel foglalkozó katolikus szervezetek - Katolikus templom (Kapolcs)


Mindennap könyvbemutatók, beszélgetések - Alexandra könyvudvar (Kapolcs)


Nyitott Könyvesbolt - Palya-udvar (Kapolcs)


Az Óvodakert programja kora délutántól - Óvodakert (Taliándörögd)


Turisztikai információs sátor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Zöld zugoly - Művelődési Ház (Taliándörögd)


7:30     Közös jóga Galkó Balázzsal - Malomsziget (Kapolcs)


8:30     Bakony-Balaton Geopark stand - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


9:00     Babázós jelelés - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Hogyan születik a baba? - gyerekeknek - Király Udvar (Kapolcs)


10:00     Dékány Margit kerámiakészítő - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Éltető Völgy - Csigaház (Kapolcs)


Észak-amerikai őslakók szertartásos ünnepei - Pesovár Anna-Tisza Sándor - Ősök Háza (Taliándörögd)


Faluköszöntő. Táncosok és zenészek hívogatója - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Jurta programok - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Kerekítő Mondókás Móka - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


KLIKK - Klímabarát kisközösségek bemutatkozása - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Mulen Rúzs: Malom-Kaszinó - Játékterem - Kastély (Kapolcs)


ÖKO-Pack Nonprofit Kft. programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Ökoszolgálat Alapítvány programjai - Öregiskola - Zöldudvar (Vigántpetend)


Sajtárusítás és kóstoltatás - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


Üllés település bemutatkozása, egész napos programmal! - Ősök Háza (Taliándörögd)


Zöld Udvar - Felső Iskola (Kapolcs)


10:30     Kerekítő Gombolyító - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Néptáncról, népzenéről mindenkinek. Zenés-táncos országjárás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


11:00     Előadás: Takács Ferenc a gyógynövényekről (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Facsiga Játszókert - Facsiga Játszókert a Papkertben (Vigántpetend)


Garatöblítés, garatetetés - Falumalom-Molnárház (Kapolcs)


Interaktivity - Szabadtéri fotóműterem és alkotóműhely - Kastély (Kapolcs)


Irodalmi játszóház - vezeti Pánczél András pedagógus - Király Udvar (Kapolcs)


Kerékkötők - Múzeumpedagógiai kézműves foglalkozások - Kastély (Kapolcs)


Reggeli tánc - Palya-udvar (Kapolcs)


13:00     Hangos-Beszélő - Palya-udvar (Kapolcs)


Isten a szekéren - Református templom (Taliándörögd)


Király Ágnes: A bába válaszol - Király Udvar (Kapolcs)


Versműhely - Kreatív írásfoglalkozás Lackfi Jánossal - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


14:00     Irodalmi homokozó - vezeti Prágai Tamás költő - Király Udvar (Kapolcs)


Irodalom a színpadon - Király Udvar (Kapolcs)


Király Ági: A bába válaszol - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


"Korok és korosztályok, ünnepek és hétköznapok" népviselet bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Malommozi - Kastély (Kapolcs)


Rendhagyó Kézműves Iskola nem csak gyerekeknek - Új Iskola (Taliándörögd)


15:00     Művészettörténeti előadássorozat: A mi templomunk - Felhősi István - Ősök Háza (Taliándörögd)


Társas/Játék/Völgy - Kávéház (Kapolcs)


Zöld Udvar - Felső Iskola (Kapolcs)


16:00     Berényi Grilla: Hogyan jó megszületni a babának? - szülésbeszélgetés - Király Udvar (Kapolcs)


Előadás: "Fenntarthatóság a hétköznapokban" kerekasztal beszélgetés (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Énekeljünk együtt! Daltanulás - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


Rácz Ernő kézműves, Szeghalom+Hajdu Ildikó kézműves - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


Sárréti gasztro - Kovács István Vésztő-Mágor - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


17:00     Tömegír (slam poetry) Zenél: Benkő Zsolt - Király Udvar (Kapolcs)


17:30     Pajta-klub - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


18:00     J.A. MINDEN... - Klastrom Színpad (Taliándörögd)


"Magyarok a világ nyolcezresein" LHOCE 2011 Expedíció filmvetítéses élménybeszámolója (Előadás, beszélgetés) - Művelődési Ház (Taliándörögd)


Néptánc - és népszokás bemutató - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


19:00     Nánási Ágnes előadóművész - Sárrét Udvarház (Taliándörögd)


20:00     Táncház - Muharay Színpad a Tókertben (Vigántpetend)


21:00     KalákaMozi - Kaláka meglepetéskoncert, 180 perces DVD - Kaláka Versudvar (Kapolcs)


Pajtamozgó: Ön-Retro-Video-Tár-Folyam - Kávéház (Kapolcs)


22:00     Válogatás a Balázs Béla Stúdió filmjeiből - narratív kísérletek - Új Iskola (Taliándörögd)

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend