Hirdetés
2011. július 15.

Veszprémi Utcazene Fesztivál - Pénteki program

Helyszín: Veszprém
Kezdési időpont: 15:30

Igazi kihagyhatatlan kuriózum fesztivállá érett a Veszprém város zseniális rendezvénye, a Veszprémi Utcazene Fesztivál. Képzeljük el ahogy az utcákat és tereket járva lépten nyomon jobbnál jobb zenészekbe és zenekarokba ütközünk és ahogy az egész belváros estéről estére egy táncoló, felhőtlenül szorakozó tömeggé válik!


A Veszprémi Utcazene Fesztivál kilenc helyszínen várja vendégeit.


Az OTP, az Óváros téri és a "Veszprém Zenéi" nagyszínpadok igazi sztárfellépőket is felvonultatnak. A teljesség igénye nélkül: Irie Maffia, Kiscsillag, Hollywoodo, Hősök, Vad Fruttik és számos külföldi zenész.


Az egyetem Gazdaságtudományi Kara a Fesztivál történetében másodszor valósít meg "beszélgetős" helyszínt a Veszprémi Utcazene Fesztiválon, ahol a média és a marketing nagyágyúit látják vendégül, lazításul pedig táncbemutatók várják az érdeklődőket.


Az Utca/Kép/Zaj Elektronikus zenei színpad nyitott zajműhely! Hozd a géped és csatlakozz! Minden elektroniuszenét barkácsoló "hálószoba művészt" várnak egy délutáni közös zenélésre. Bárki szabadon csatlakozhat az otthonról hozott munkákkal, hangszerekkel, vagy a szimplán belenézhet az esti alkotók "kulisszatitkaiba". A délutáni nyílt programot, minden este 4 elektronikus zenei koncert követi.


Az 20 utcazenész pedig 4 különböző színpadon lép fel. A tét nem kicsi, hiszen az 1 000 000 Ft-os főnyereményen kívül a győztes meghívást kap Európa talán legnevesebb utcazenei megmérettetésére, a Ferrara Buskers-re.


Július 15. Pénteki program:


15:30     HiJack! [UZ4]  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


Lenthár Balázs [UZ9]  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


One Shot Babylon [UZ14] - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Ritmo del Flamenco [UZ19]  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


16:30     Indie Folker [UZ15]  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Járai Márk [UZ10]  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


Király Martina [UZ12]  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


Phantom [UZ5]  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


17:30     Bajdázó [UZ11]  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Pusztai Juli [UZ16]  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


The Mayer's [UZ1]  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


TükeZoo [UZ6]  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


18:30     Az OTP vigaszág győztese [UZ20]  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Naked Truckers Trio [UZ7]  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


Pátkai Rozina és Tóth Mátyás [UZ17]  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


Tenderfoot Blues Unit [UZ2]  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


19:30     Allan Nes [UZ18]  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


Hó Márton és a Jégkorszak [UZ8]  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


Szolnoki Lajos [UZ13]  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


The Budapest Shed Ensemble [UZ3]  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


20:00     Subroute Roots - Utcazene Fesztivál, Utca/Kép/Zaj Elektronikus zenei színpad


20:15     M.C.S. Blues Band  - Utcazene Fesztivál, Gazdaságtudományi Kar Színpad


20:30     Tonino Carotone (ES)  - Utcazene Fesztivál, OTP Nagyszínpad


20:45     Hollywoodoo - Utcazene Fesztivál, LB-KNAUF Nagyszínpad


21:00     Egin (I)  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


Gadjo (ES)  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Lázár Gábor  - Utcazene Fesztivál, Utca/Kép/Zaj Elektronikus zenei színpad


Petruska András  - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


Tape Five (D)  - Utcazene Fesztivál, Óváros tér Nagyszínpad


Tolga (I)  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


22:00     Avimpulse - Utcazene Fesztivál, Utca/Kép/Zaj Elektronikus zenei színpad


22:30     Empty Pubs  - Utcazene Fesztivál, Meló-diák színpad


Hot Club De Frank (NL) - Utcazene Fesztivál, Reider Optika színpad


I Skarbonari (CH)  - Utcazene Fesztivál, Man At Work színpad


La Tresca (I)  - Utcazene Fesztivál, Maxon Motor színpad


Wombo Orchestra (FR) - Utcazene Fesztivál, Gazdaságtudományi Kar Színpad


22:45     The Bluesberry Band - Utcazene Fesztivál, LB-KNAUF Nagyszínpad


23:00     Los De Abajo (MEX) - Utcazene Fesztivál, OTP Nagyszínpad


Radak  - Utcazene Fesztivál, Utca/Kép/Zaj Elektronikus zenei színpad


23:30     Club des Belugas (D)  - Utcazene Fesztivál, Óváros tér Nagyszínpad


Egyéb:


Egész nap     Élményösvény a Pillanat Alapítvánnyal - Utcazene Fesztivál, Véka


14:00     Gyerekprogramok: rajzolás, festés, kézműveskedés, mese, körjátékok, vetélkedő, pavilon-dekorálás - Utcazene Fesztivál, Véka


15:30     Bolyongó-Barangoló Élménylabirintus - Utcazene Fesztivál, Véka


Városi séta: Közlekedés és kereskedelem - Utcazene Fesztivál, Véka


16:00     Hordozd a babád! - Utcazene Fesztivál, Véka


Hordozókendős tánc - Utcazene Fesztivál, Véka


16:30     Veszprém belvárosának történeti áttekintése, más városokban megvalósult belvárosi projektek rövid bemutatása - Utcazene Fesztivál, Véka


16:45     Süsü, a sárkányon innen, a Kölyökidőn túl - beszélgetés Takács Verával - Utcazene Fesztivál, Gazdaságtudományi Kar Színpad


17:00     Kovács Zsolt: Veszprém Belváros Funkcióbővítő Rehabilitáció I. ütem - Utcazene Fesztivál, Véka


17:30     Becker Márton: Veszprém Belváros Funkcióbővítő Rehabilitáció I. ütem - Utcazene Fesztivál, Véka


17:45     Cha-cha-cha táncbemutató és tanítás - Utcazene Fesztivál, Gazdaságtudományi Kar Színpad


18:00     Anthony Gall, Albóciné Ábrahám Gabriella: Séd moziból Hangvilla - Utcazene Fesztivál, Véka


18:30     Consla Impro Jam szabad tánc kortárs modern, kontakt és salsa elemekkel - Utcazene Fesztivál, Véka


18:45     Manhalter Dániel (RTL Klub): Hírek a XXI. Században - Utcazene Fesztivál, Gazdaságtudományi Kar Színpad



Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend