Hirdetés
2011. július 09.

V. Balaton Sound Zamárdi - Szombati program

Helyszín: Zamárdi
Kezdési időpont: 04:00

Az ötödik alkalommal megrendezésre kerülő Heineken Balaton Sound kétségkívül iskolát teremtett. Idehaza és külföldön pillanatok alatt népszerű lett azok körében is, akik korábban idegenkedtek a fesztiválozás műfajától, ma pedig már a Heineken Balaton Sound a régió legjelentősebb turisztikai eseménye. Nem csoda, hiszen az álomszép környezetben felépülő fesztiválon az elmúlt időszakban a legjelentősebb zenekarok és DJ-k léptek színpadra. Nem lesz ez másképp idén sem.


Szombati program


4:00     Crimson & Chrom  - OTP Bank Színpad


Dévényi D.   - Rádió 1 Színpad


DJ Madd  - Inmedio & Drink Bar


4:30     Andro  - Burn Aréna


10:00     James Cole  - T-Mobile Terasz


12:00     Kodek, Synus0006  - OTP Bank Színpad


Pat Duff    - T-Mobile Terasz


14:00     Burn Studios Workshop  - Radio B.R.O. Színpad


Mentalien   - Mastercard Paypass Lounge


Shabaam  - T-Mobile Terasz


15:00     Hauber Zsolt / Minimal Live Act  - OTP Bank Színpad


16:00     Burn Studios Essential Mix   - Radio B.R.O. Színpad


Pedro  - Mastercard Paypass Lounge


16:30     Riddim Colony  - OTP Bank Színpad


17:00     Hamvai P.G.  - Rádió 1 Színpad


Jutasi - Discolexia - T-Mobile Terasz


Parov Stelar Band (A)   - Heineken Nagyszípad


18:00     Bootsie Quartet    - OTP Bank Színpad


Jazzanova DJ Set by Claas Brieler (D) - Mastercard Paypass Lounge


Mheola & Matzuga   - Inmedio & Drink Bar


Radio Bro All Stars  - Radio B.R.O. Színpad


18:30     Hercules and Love Affair (USA) - Heineken Nagyszípad


19:00     Junkie & Hawky  - T-Mobile Terasz


19:30     Neo   - OTP Bank Színpad


20:00     Bárány Attila  - Rádió 1 Színpad


Stereo MC's (UK)  - Heineken Nagyszípad


Suhaid   - Mastercard Paypass Lounge


21:00     Azari & III (CAN)   - T-Mobile Terasz


Igor Do'Urden  - Burn Aréna


Mentalien  - Inmedio & Drink Bar


21:30     Eskmo (USA)    - OTP Bank Színpad


22:00     Bal  - Mastercard Paypass Lounge


Dj Junior  - Rádió 1 Színpad


Underworld (UK)    - Heineken Nagyszípad


22:30     Budai  - Burn Aréna


Chriss Ronson - T-Mobile Terasz


23:00     DJ Cadik - Inmedio & Drink Bar


23:30     The Orb (UK) - OTP Bank Színpad


0:00     Hot X   - Burn Aréna


Mendo (CH)  - T-Mobile Terasz


Opera Live!   - Radio B.R.O. Színpad


1:00     Isu  - OTP Bank Színpad


Pearson Sound (UK) - Inmedio & Drink Bar


1:30     Burn Studios Premier Liga  - Radio B.R.O. Színpad


Marc Antona (F) - T-Mobile Terasz


Paul Ritch (F)   - Burn Aréna


2:00     Cooky & M. Gee   - Rádió 1 Színpad


Cooky & M. Gee  - Rádió 1 Színpad


Karl Bartos (ex-Kraftwerk) (D)  - OTP Bank Színpad


2:30     Dj Antonyo & Soneec  - Rádió 1 Színpad


3:00     BA10  - Inmedio & Drink Bar


Jeff Mills (USA)   - Burn Aréna


Luciano (CL)   - T-Mobile Terasz


Este     MC Blend   - Inmedio & Drink Bar

Hirdetés

Programnaptár

vissza most előre
2011. július
H K Sz Cs P Sz V
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234567
Hirdetés
Hirdetés
Pirula Trend